Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kamil Koç!

Raincloud

Öne çıkan mesajlar

bugün aldım ben 10 liraya bilet. izmir-antalya :P
tek gidiş aldım.

belli saatlerde belli miktarda koltuk için var.

arkadaşlar memleketine falan gitmek için alcaktı muhabbeti döndü 10 lira falan diye.ben de şubatta antalyaya gidecektim zaten dedemleri göreyim diye. 10 lira olunca dedim bari önceden gideyim, gidemicek olursam da problem değil 10 lira zaten :D

bi sürü alıp sonra kârla satma olayını falan düşündük ama uğraşmadık. işim gücüm olmasa uğraşabilirdim aslında ehe

kaçırmayın valla
Sosyal ağlarda paylaş

1 milyona gidip geldim 2 sene önce. fakat nilüfer varken bir daha ulusoya bile binmem ki çok rahattır ulusoy fakat nilüfer mis gibi yapmış otobüsleri. gerçi resmen binen insan farkı var. ulusoya şaka yapmıyorum cidden daha bir elit kesim biniyor. nilüferle ilk kez gittim geldim insanların suratları falan yamuk.
Sosyal ağlarda paylaş

ben yolculukta uyuyamıyorum diye diye sürekli uçakla gidip geliyodum istanbula. sonra hesap ettim bir. 5 saat sürüyor toplamda uçağa ayırdığım vakit. otobüse ayırdığım ulusoyla 7 saat. ulusoy 120 milyon falan. uçak havaşla beraber 200'e yakın oluyor genelde.

3 saat fazladan kitap oku sana 80lira verelim dediklerini düşündüm. e evet yerim ki o parayı diyip otobüsle gidip geliyorum artıkın
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

ben yolculukta uyuyamıyorum diye diye sürekli uçakla gidip geliyodum istanbula. sonra hesap ettim bir. 5 saat sürüyor toplamda uçağa ayırdığım vakit. otobüse ayırdığım ulusoyla 7 saat. ulusoy 120 milyon falan. uçak havaşla beraber 200'e yakın oluyor genelde.

3 saat fazladan kitap oku sana 80lira verelim dediklerini düşündüm. e evet yerim ki o parayı diyip otobüsle gidip geliyorum artıkın

saat hesabı dogru ama "oturur pozisyonda" geçirdiğin süre uçakta çok az ben o yüzden tercih ediyorum uçağı genelde.
Sosyal ağlarda paylaş

Vingthor said:

oturur pozisyonu seviyorum ya. ver bi kitap okuyayım net. 2 kitap bitirdiğim oluyor yolda. (zamanında hızlı okuma kursuna gittiydim)
ya hakkaten işe yarıyo galba bu hızlı okuma kursu şeysi. nereye gittin acaba? ne kadar vakit ayırman gerekiyor bu işi becerebilmek için falan?
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

Vingthor said:

oturur pozisyonu seviyorum ya. ver bi kitap okuyayım net. 2 kitap bitirdiğim oluyor yolda. (zamanında hızlı okuma kursuna gittiydim)
ya hakkaten işe yarıyo galba bu hızlı okuma kursu şeysi. nereye gittin acaba? ne kadar vakit ayırman gerekiyor bu işi becerebilmek için falan?

3 ay gittim ama bizim okulda açıldı kurs lisede.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...