Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

az önce hayatımdaki en düşük notu aldım

roket adam

Öne çıkan mesajlar

Tmm hiç o kadar düşük not almadım ama, iktisadi ve idari bilimler tarihi dersini sene içleri ve yazokulları dahil 4. alışımda hocamın 61 gerekirken 60 vermesi, sorduğumda da "ben küsurlu not vermem" demesi, ertesi sene yaz okulunda (6. alışım yani) hocaya gidip "hocam aile abd ye yerleşti okulu bitirirsem evi kapatıp bende gidicem" lafıma cevaben "tamam oğlum bakarız bi çaresine" demesi ama üstüne finalde 42 gerekirken 40 ile beni bırakmasını hala unutamıyorum. ha sora aile abd de yapamadı Türkiye'ye geri döndü ben patladım o ayrı bi konu.
Sosyal ağlarda paylaş

benim de arkadasım electric circuit sınavından cıktı. 90 alcam diye. annesine filan 90 alcam dedi. biz de helal filan diyoruz ne diyelim. sınav sonucu acıklandı notu 2 geldi.

biz tabi baya bi dalga gectik ama en bombası annesiyle sınav sonrası telefon konusması.

-anne ben sana hani 90 alcam demistim ya.
-evet
-iste onu 45 e böl.
-45 mi aldın yani nasıl?
-hayır anne 45 almadım. 45 e böl..

abi cok kotuydu sdsdfs. annesinin konusmasını duymadım tabii ama arkadasın cevaplardan tamamlamak hiç de zor degildi:D
Sosyal ağlarda paylaş

narziss said:

bizde de şöyle bir olay olmuştu 3. sınıftayken;

ders: elektromanyetik dalga teorisi
genelde çıkan vize ortalaması: 10-20 arası

sınav başlar. bir arkadaş -ahmet olsun ismi- 5 dakika sonra "yapacağımın hepsi bu hacı" diyerek çıkar.

diğer arkadaş da -mehmet ali olsun ismi- iki buçuk saat boyunca oturur. yazar, çizer, birsürü kasar.

bu arada ahmet, dışarıda batağa gitmek üzere mehmet aliyi beklemektedir. iki buçuk saat bekleyince acayip siniri bozulur zira, söver falan bissürü.

sınav sonuçları açıklanır:

ortalama: 13
ahmet: 1
mehmet ali: 2

tabii bunun üzerine ikinci arkadaşın o ikinci puanı nereden aldığına dair çok derin teoriler ürettik. en mantıklısı da, "iki ismi olduğu için hocanın iki isme de birer puan vermiş olduğu" idi.

en güzeli de birinci arkadaşın isyanıydı:

"lan MAL! sanki bir de yapacakmış gibi iki buçuk saat duruyon, beni de bekletiyon. embesilsin olm sen."
bunun üzerine memedali:
"yörülan, ikiye katladım diye çekemiyon dimi!"

hayat çok zor :D

hahahah iyiymiş bu.
Sosyal ağlarda paylaş

YÜZ beklediğim EVET EEVET 100 beklediğim BİLGİSAYAR VE PROGRAMLAMA denen SİKKO ÖTESİ BOKTAN dersin finalinden OTUZ BEŞ sayıyla 35 ALMAM da REKORLARIMIN bir parçası OLABİLİR gibi geliyor. 4 bütünlemeye giricem şimdi daha 2. sınıf 1. dönemden. kopya verirken hoca birkaç sefer gördü ondan mı böyle yaptı bilemiyorum, ama çıldırıcam ulan. bir de diğer bi bütümle aynı gün. gel de delirme. allahım yarabbim ya. OLM MORAL VERİN LAN.
Sosyal ağlarda paylaş

sakin ol.
beterin beteri var mesela ben 8 bütüm var.gerçi 4ü gitti.
4 büt ne ki?
hem git kağıdını kontrol et eğer 100 beklediğin dersten 35 alıyosan ya ne yaptığını bilmiyosun ya da hoca bir hata yapmıştır.

1.2. ve 3. sınıflara notlara üzülmemeli düzeltilir.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

öyle yapıcam, hocadan bi rica edeyim hatta beraber falan bakalım neden böyle oldu çok merak ediyorum. umarım SİEGİTLAN ÇALIŞMAMIŞSIN 0 VERDİM OTUR demez. ya da GİT DİLEKÇE VER YİYOSA HİHİ de demez.

ama 9 dersin 4'ünden büte kalmak nedir ya.

demez ya güzelce söylersen.
hem öyle yaparsa dilekçe verirsin yani nolcak kolay dıyosun derse.

12 dersin 8inden büte kaldım? neden? finallere gitmedim=))

korkma ya halledersin konuş hocayyla yanlışlarımı görmek istiyorum de =)
Sosyal ağlarda paylaş

Seceba said:

bikeresinde 10 sorudan 7 soru yapıp 45-50 beklerken, 01 almıştım aynı şekilde hocaya atar yapıp adını yazıp kagıt veren adam 05 almıştı unutmam

hahah bunu nası başarıyosunuz ya.
soruyu mu yazıyosunuz yoksa sallamasyon cevap verip onu bi baştan bi sondan tekrarlayıp mı duruyosunuz sdfgh
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

öyle yapıcam, hocadan bi rica edeyim hatta beraber falan bakalım neden böyle oldu çok merak ediyorum. umarım SİEGİTLAN ÇALIŞMAMIŞSIN 0 VERDİM OTUR demez. ya da GİT DİLEKÇE VER YİYOSA HİHİ de demez.

ama 9 dersin 4'ünden büte kalmak nedir ya.

dedi
aynen ole dedi
git dilekce yaz dedi

elektrik devrelerinizn bilgisayarla analizi mi ne
secmeli ders
hocada yildizda okuyan warsa

salih taci(bolum baskani bile adama taci hoca diyo niye kimse salih demiyo cozemedik bizde taci bey diyoruz)

4 kisi ayni siniftayiz
disardan bakanlar oha diyo ole kopya cekiliyo yane kopya deil aslinda
hoca sinifta 4 erli 5 erli grup halinde sinav yapiliyo

ayni kagidi verdi 3 kisi 55 aldi ben 15 mi ne
hocaya gittim taci bey hocam finalime bakiyim dedim
hayir dedi
hocam ben bu dersi bi daha alcam
not deistirmeyin neyi yanlis yapmisim ona bakiyim dedim
hayir dedi
tutturdu git dilekce ver dilekce ver diye
taci bey hocam ne bolumu ne sizi urastiriyim niye 15 aldim ben ya 3 soru yaptim diyorum
git dilekce ver dedi
kapiyi ustume kapamaya calisiyo
once anamadim nluyo dedim
ban kapinin arasindayim itmeye calisiyo itemiyoda
kapiyla beraber actim taci beyi
ama bi turlu gostermedi
dilekce verdim
dersi bi kendisi verdigi icin bi dhaa okudu sinavi gene 15 aldim

hoca inatsa gayet diyo
git dilekce ver diye
dunyanin en sacma fikri
Sosyal ağlarda paylaş