Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mp3 player tavsiyesi: creative mi? philips mi?

BiTcH_oFBaT

Öne çıkan mesajlar

ya dediğim gibi en son ipod nano 2. nesil vardı bende. oda hediye geldiği için senelerdir takip etmiyorum piyasayı. bende zamanında aklıma kalan 2 markayı yazdım.

ama şu sanclip'in ekranı ufacık o kötü.
iriver hakkında hiç bilgim yok.

sony'nin bir modelini buldm. şu modeli beğendim. ama işte dediğim gibi uzun zamandan beri incelemediğim için mp3 playerları karar veremedim hala
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 1 kere creative zen touch almıştım defalarca yüksekten betona düştü falan hiç zarar görmedi. Bununla beraber ipodlar çok kolay bozuluyor. Darbeye dayanıksızlar. Tabi tamamen kendi tecrübeme göre konuşuyorum.

Creative zaten direk ses markası, kalitesi tartışılmaz. Philips alma, creative al :)
Sosyal ağlarda paylaş

bende creative zen nano 512mb var, alalı bi 5 sene olmuştur rahat. bende dediğime bakmayın, bi ara elimden gitti o kimde olduğunu daha geçen hafta öğrendim. hala takır takır çalışıyor alet. nerelerden düşmedi ki.

ha bi de ege creative ses markasıysa ses kartları niye dandik lan.
Sosyal ağlarda paylaş

eser philips mi diye sorduğun için bile utanıyorum arkadaşlığımızdan.

iriver bulamazsan ki bulamazsın muhtemelen, creative onu da alamazsan sony al.

hayvan gibi yüksekten kayaya düşürene kadar annem, creative zen vision m tüm dünyayı yönetirdi yani, asla bir ipoda değişmezdim.

ama sonra ipodlar o seriden daha ucuza girdi ve tüm bilinçsiz kullanıcılar aa aypoooğd diyerek bitirdiler olayı, çektiler zen vision m serisini çekti adamlar ülkeden, -ben de aleti amerika'dan aldıgım için ve gerizekalı creative servisi yurt dışından aldıgım aleti parasını kargosunu ve olası yapılamam ihtimalini göze almama rağmen onarmayı kabul etmedi ki bu da bir fiyaskodur- fiyat olarak rekabet edemeyip daha ucuz ve kalitesiz bir alete boyun eğdik.

gidip sennheiser cx200 kulaklık alıyorsun bir tane de sonra gelip bayramda elimi öpüyorsun. bu.
Sosyal ağlarda paylaş

fotoları philipsin güzel gözüküoduda elime alınca makineyi direk bıraktım.

sony nwz e 444 aldım. aynı kulaklıklar ikisinide dinledim ki özellikle sesi son seviyeye getirdim, sony'nin hem ses kalitesi hemde yüksekliği daha iyiydi sanclip'den.

evet tekerlek çok iyide ses daha önemli geldi o an.
birde sony'nin arayüzü zen den daha kolay geldi.
zen yok piyasada bide.

şarjı bitirmeden 2 saat şarj edip aleti bilgisayardan çıkardığım için acep pilin ömrünü yedim mi diye bir gerilim içerisindeyim.

24 saattir evde değilim, aleti giderken açık bırakmıştım geldiğimde kapalı idi. kaç saat gitti bilemiyorum. sabaha kadar gene açık bırakıp denicem bakalım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...