Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Superonline ADSL'in Başvuruları ve Modem Satışları Başladı!!

Dark_Soul

Öne çıkan mesajlar

said:
EagleEye, 18 Temmuz 2004 20:16 tarihinde demiş ki:
Url yi yazarmısın bi bakayım burda varmıymış hizmet
telekomun dsl inden ne farkı var bunun bu arada?
fiyat olarak falan?
128k 49 milyon yerine 45 milyon ben bunu gordum :)[signature][hline]Sizi çok ama çok seviyorum.Ya! gerçekten çok seviyorum hepinizi neden inanmıyorsun.Tatlım senide seviyorum yaa.
Sosyal ağlarda paylaş

kesin vardır birşeyleri kurulum ücreti 500 dolar falan[signature][hline]
Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür
Sosyal ağlarda paylaş

hayır yazıyo fiyatları adsl.superonline.com adresinde.. 49 milyonluk bağlantı 53 milyon falan.. altyapı türk telekomun altyapısı.. janjan olucak diye fazladan para? daha beklemek gerek..[signature][hline]Legbra ::.. The interpreter øf gøds. Only he can translate peøples prayers and transmit them tø the invisible pøwers.
Fıstık [PatiPet Resimler] / Fıstığa oy verin
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Tek şirketlen rekabet olmaz herşeyden öte o kuruluşlar şuan için ttye muhtaç.Ttnin özelleşip 6 7 kuruluşun piyasada olması gerekiyor.Ama işler iyiye gidiyor bu işler alp diye olmaz bir günde.[signature][hline]*I am an avanger..I must obtain power no matter what,even if i must let the devil take hold of my body...
Virus,SatanixVirus,Satanix,Virus-sensei

[Bu mesaj Virus tarafından 19 Temmuz 2004 13:39 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

eh be yapa yapa bunu mu yaptılar??

o 45milyona kdv dahil değil. hızlar da da bi farklılık yok, ne biçin rekabet ya bu??[signature][hline]Soru: Bir ampulü değiştirmek için kaç tane C++ programcısı gerekir?

Answer: Hala fonksyonel düşünüyorsun!
Doğru tasarlanmış bir ampul nesnesi değiştirme metodunu genel ampul nesnesinden miras alır!
Sosyal ağlarda paylaş

Ayrıntıları bügün öğrendim:)Sitede yazan fiyatlara kdv dahil değil kdv eklenince tt yle aynı fiyata denk geliyor,ayrıca gene türk telekomun altyapısını kullanıyorlar(santral ttye ait),ama bi arıza olunca superonline teknik servisini arıyor muşuz sırf bunun için almaya değer:)
Yakında koç.nette başlıyor adsl portu dağıtmaya,ama büyük ihtimalle onnarda ttnin altyapısını kullanacaklar,şu an tek umudumuz ttnin bir an önce özelleşmesi
Bence en az 2 sene daha tt ye muhtaç olacağız çünkü kendi telefon santralini kurmak çok zor bi iş...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...