Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EKO66 Yakıt Tasarruf Cihazı

trainspotting23

Öne çıkan mesajlar

said:
nedim(bellona,dan) [ 06 Ağustos 2008 22:30 ]

bu icadı yapan sayın talat bey den ALLAH razı olsun gerçek ten de yüz yılın icadı bana göre ben sayın talat beyin oğlu olan fatih beyin cihazımızı değiştirip te ankarada bulunan ama şimdi kapattırılan üçkağıtçı bayinin taktığı cihaz yani performansını yerköyde bulunan çiçek dağını çıkışta çok farkettim 3,viteste çıkabileceğim rampayı 5, vitesle çıktım fort connet gibi bir araçla vede kırşehir,ekadar daopel vectra ya yol vermedim o yüzden de ayrıca teşewkkür edrim emeğini esirgemeyen kardeşine ve battal ustaya da saygılarımı sunarım.

sen git bi uçurumdan falan düş aşa zaten, harcadığın oksijen boşa
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
The inventor also says he has turned down millions of dollars from Western companies for the patent because then Filipinos would not be able to afford it. Oh, and also it doesn't work at all.

cevirisi: said:

Mucid ayrica batili firmalarin milyonlarca dolarlik patent teklifini reddettigini, cunku filipinlilerin boyle bir durumda bu cihazi satin alamayacagini soyluyor. Ah unutmadan, cihaz calismiyor.

heheh, filipinli yakit azaltan cihazi sozde bulan arkadasin batili firma ve patent geyiginin aynisini bu muthis mucid ustamizin da soylemis olmasi super bir tesaduf tabi :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...