Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2008 Citroen 1.6HDI Otomatik SORUN ?

Valeron

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar internette bu araçtan çok fazla görüyorum dizel olmasına rağmen hepte 30-40bin KM arasında bu araçlar. Kronik bi arızası falan mı varya çok merak ettim : )

mesela Vectra 1.9 CDTI otomatik olanlarda şanzuman sorunu var kronik bi sorun,bundada bu tarz bişi mi var acaba ?
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
malzeme kalitesi kötü. bi arkadaşımda var. düğmelerin boyası attı kapıların iç kaplaması kalktı bide bagaj kiliti bozuluyodu onun sürekli bide bagaj kapısının iç kısmı çıktı :). bunlar dışında kullanması rahat bi araba bide 1.6 dizel (manuel) var arkadaşta çok çok az yakıyor. yazın bi güney şeridi turu yaptık biz o arabayla tam 1240 km le bir depo benzin gitti gerçi şehir dışı çoğu tabi..
Sosyal ağlarda paylaş

paramecium said:

Selam,

Yanlış anımsamadıysam, arka süspansiyondan ses gelme problemi vardı C4'ün. Belki makyajla birlikte düzeltilmiştir. Hatta bir de aracın anahtarının dağıldığından söz ediyorlardı.

Saygılar.

evet evet oda var onu yazmayı unutmuşum :).
gıcırtı sesi değil ya. kasislerden flngeçerken veya çukurdan süspansiyon yokmuş gibi veya lastik patlamışa jantın üzerinde gidiyomuşsun gibi tak tak diye ses geliyor. hatta patlak sandıydım ben lastiği :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...