Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ya.

dory

Öne çıkan mesajlar

yarin en onemli sinavim var.
calisiyorum calisiyorum bisi anlamiyorum
cunku
hem cok pis korkuyorum ve psikolojimi sicartmis durumdayim "anlamicam" diye,
hem de bir sürü teorem ve ispatlarini ezberlemem gerekiyo ki
imkansiz.
boyle vucudumda kabarikliklar cikmaya basladi stresten
hakkaten cok kotu oldum
sanırım kesin kalicam.
resmen ezber ozurlu bi insanim
hocam da cok kati bi adam, hani imkani yok oyle boyle bi notla gecirmez.
sinirim bozuldu *firk*
agliyorum boyle emo teen kiz gibi.
normalde boyle biri degilim ben, hiç sallamam sinavmis düşük notmus
ama bu ders
o hoca
yani
cok stres oldum lan
nabicam ben.
trollemeyin nolur.
oyle icimi dokmek istedim suan pek avail degil irl.
biliyorum "kendine gel" diyip agzima carpicak arkadasim.
ama gelemiyorum iste
kesin kalicam
okul uzicak tek ders yuzunden
ya ne kadar salagim ya
onca ders gectim bi su salak dersi anlayamiyorum.
OOOOF.
Sosyal ağlarda paylaş

dünkü sınav için (computer networks) çalışırken aynısı oldu, yarıya gelmeden kitlenip kaldım. sonra bi göz gezdirip yattım, bi sınav için takmaya değmez 3-5 ne olursa artık dedim. sonucu da beklediğimden iyi geldi.

geçen sene başka bi derste de öyle olmuştum, ilk sınavım da kötüydü, onu da temelli bıraktım. önümüzdeki dönem tekrar alıcam :(

mezun olunca keşke bi kaç ders daha bırakıp devam etseydim demicek misin sanki
Sosyal ağlarda paylaş

ya of, cidden o kadar sinirim bozuk ki suan boyle ciglik atip kaçasım var.
15 gundur falan bu sinavin stresindeyim.
yani finallerim devam ediyo sonucta hiç biri için bu kadar gerilmiyorum.
projelerim var, hani nolcak elbet biter modundayim.
cünkü hepsini yapabilirim, anlayabiliyorum olayi.
theorem ezber olayı hep sictigim bişi.
ve bu sefer güldürmicek.
Sosyal ağlarda paylaş

bence yat sakinleş biraz, sonra kalk güzel bi duş al, bi kahve yap kendine, mis gibi otur başına, yapabildiğin kadarını okumaya çalış, kendini kasmadan, sınav için değil de kendin için okuyormus gibi..

ezber yeteneğim yok deme, ilginç bir şeyi okuyup aylar sonra hatırlayabiliyor insan...

kolay gelsin :) ve bol şans
Sosyal ağlarda paylaş

benim de yarın bir sınavım var. önemli. ama çok değil.
çalışmaya niyetlendim. kastım biraz. sıkıldım. why so serious dedim bıraktım.
çok pis kokuyorum. çünkü yıkanmaya üşeniyorum. üstüme sıçsalar anca işte.
bir iki göz attım. sonra baydı. baktım karl marx falan var. hiç sallamadım.
masamda az önce teneke kola vardı. içtim bitirdim. şimdi yok. hayat bu kadar basit. stres yapmadım. yarın 3 kuruş param olmadığı zaman düşünürüm. hahahaayt ne düşüncem beya. raadım genişim.
kesin kalıcam değil, kaldım. gelecek dönem var. sene var. zaten üniversiteyi ilk girişte kazanarak jest yaptım aileme yani. daha nabıyım. 3. girişte kazanıp 4 senede mezun olsam daha mı iyiydi?
ağlamam. utanırım. ama tsubasa seyrederken "yürü bee. allahsın sen koçum aslan yaa." diye gaza geliyorum. gözlerim doluyo. ne yalan söyliyim.
dersler yalan, hocalar insan. allah bir. salih de öyle.
kendine gel diyip ağza çakan arkadaşa da bye. öyle arkadaşlık mı olur laaan.

kalırsan da kalırsın yani. tevekkül diye bişey var. tanrı istemezse yaprak düşmezmiş sonuçta. ve allahın hakkı 3'tür. ama allah 1'dir. cCc
Sosyal ağlarda paylaş

şimdii

sen bu strese dayanamasan, sabah kalkamasan yataktan sinirsel harabiyet nedeniyle, titresen falan, arkadaşın gelse zar zor doktora götürse vs vs

sana, ailene, arkadaşlarına ne kadar kötü şeyler yaşatır di mi. Aynı şeyi babam yaşadı çünkü benim, bi sabah baktık adam çocuk gibi yatakta, titriyo hafiften falan. Doktora götürdük, o kapı senin bu kapı benim dolaşıyoruz, normalde ırzına geçerim lan doktorun da hastaneninde deyip biner arabasına gider öyle kapı kapı gezdirsen, adam çocuk gibiydi, ne desen tamam diyordu. Ki sıkıntıdan dolayı birde kolesterolü fırlamıştı, halbuki kolesterol sorunu yok. Stres ne durumlara getiriyor insanları düşün bak.

Özet olarak, senin canına zarar verecek kadar önemli değil hiçbirşey. Stres çok fena birşey, sağlık sorunu berbat bir durum. Ama dönemin uzaması bunların yanında hiçbirşey değil. O yüzden rahatla, koy gitsin de tamam mı? Ne sen üzül ne seni seven insanlar üzülsün, salla olan bi döneme olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Bi kere bu sınav hayatının sonu değil.Seni de anlıyorum bir an önce bitsin istiyosun.Queenin dediği gibi senden önemli değil sonuçta geçiceksin biticek.

Ezber özürlü olduğunu da düşünme.Ezber özürlü değilsin sadece ezberi sevmiyosundur.Birazcık sıkarsan kendini ezberler geçer gidersin mutlu mesut takılırsın
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...