Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Gitar

Othranx

Öne çıkan mesajlar

ya bende ibanez rg 270 vardı ama kardeşim klavyenin akord bölümüne yakın yerine düştü ve çatlattı gitarı, yaptırsın diye eski gitar hocama verdim, 2 hafta sonra gel alırsın dedi, bugün gittim baktım yaptırmamış, o da açıkladı bi elemanın gözü kalmış , 350 400 dolara falan satarsın, ben de sana toplam 750 dolarlık bişi bulurum fln dedi, ne yapılır sizce, gitar eski performansında olmaz falan dedi...ibanez s serisi mi alsam satıp da=?[signature][hline]Halfmumi, 08 June 2003 06:13 tarihinde demiş ki:
açıkcası evlenince karım olursa o yöntemi uygulayacam.

Sosyal ağlarda paylaş

daha yeni 350 dx aldım
sana önerim sat
ve denkleştirebilirsen 1570 al ama o fiyata bulamazsın heralde
370dx fln da alabilrsin gayet memnunum gitardan ben[signature][hline]Here I'll stand on the firing line
Here I'll walk through the field where I died
I will fight and let the voice ring true
I am the ghost.Standing next to you
Sosyal ağlarda paylaş

off gene bir tartışma başlıcak:) o yüzden sadece o boynu kırılan gitarı naap et sat derim en ufak bişeyde çat çut kırılcak gene en sonunda kendini elinde japon yapıştırıcıyla yapıştırmaya çalışırken bulucaksın:) gerisini bilmem. bi insan ibanez mi alıyım diyosa almaması gerekiyordur kanımca.:) ibanez sadece kesin ve net karara sahip insanlar tarafından edinilmesi gerekli bir gitardır:) [bu son iki cümle dikkate alınmaması gereken geyik şeylerdir:)][signature][hline]
"kadınlara mı gidiyorsun? kırbacını unutma!"
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...