Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Torrentleech uyeligini 2 saatligine acti, kosun.

Disappear

Öne çıkan mesajlar

PrudenT said:

mokoko said:

abi su anda yeni çıkan fringe i uploadlıyım diorm o da olmuo. neden upload yapamıorm yahu. ban yemek istemiorm. indirmeyi kıstım, full upload yapsın diye ama 0.3 u geçmio upload.

abi download etmeden mi upload yapmaya çalışıyosun bana mı öyle geliyor?

yok abi indirdim. ama 0 upload yapıo.
Sosyal ağlarda paylaş

Xenocide said:

anladım. ya şu 5 günlük süre mevzusunu bi halledeyimde sonra temiz yoldanda paylaşırım dert değil :) kullanıyorum şu anda. batman'i 500 mb'ye kadar saniyede 50kb hızla upload et dedim, çalışıyor heralde.

ehueah zamanında bir sitede 10mb/sn falan köklemiştim adamlar aylarca çakmamıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
belli kurallara uydugunuz sürece yakalanmazsınız

1)en önemli nokta trackerların update zamanından önce uploadunuzu 0 layıp trackerlistte düşük sırada yer almanız.Bu yöntemi sürekli yapması zor oldugundan genelde yumurta dayandığında yapılır 200upload verseniz update 0 uploada çekseniz trackerda 100 diye gözükür

2)Akıllı yerde upload yapacaksınız 80seeder 10 leecher olan yerde yaparsanız yakalanırsınız.

3)Normal bir şekilde yaptıgınız dlleri bitince hemen kapatmayın hit/run olayına girdiğinden dolayı ceza alırsınız genelde trackerlarda min 0.4-0.6 ratio esas alınır seedarı az olan torrentlerde ise açık bıraktıgınız zaman önemlidir isterse upload 0 olsun.Zaman süresi dosyanın büyüklüğüne göre değişiyor.

4)Manuel update özelliğini kullanmayın.

5)100 uploadun üstüne çıkmayın, trackerın forumlarında çok gerekmedikçe yazı yazmayın göz önünde bulunmayın
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi ben pek çakmıyorum bu işlerden oyüzden durumu söyleyeyim ne yapmam gerektiğini söyleyin :)

0.177 ratio var 0.4'e çıkarmam gerek 3 gün içinde. batman arkham asylum'u 50kb/sn ile ul ediyor görünüyorum 500 mb olduğunda durdur dedim, yarım saatte bir update yapıyor. bu update olayı nedir bikere onu anlamadım 3-4 defa manual update yaptım ama işlevini anlamadım.
seeder 366 - leecher 16. bu durumda ne olur? çakarlar mı köfteyi?

bide forumdan okuduğum house dizisi iyi rant yaptırıyomuş, onu indiriverdim 2 dkda onda 1200 kadar paylaşan 150 kadarda çeken var. batman'i kapatıp ondan mı devam etsem? yatıcam birazdanda, yatarken devam etsin ama çaktırmasın. hangisi daha iyidir?
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
kaba taslak anlatıcak olursam seeder dosyayı çekip bitirmiş ve uploada bırakmış kişilere denir leecherda seedarlardan ve başka leecherlardan download yapanlara denir.Sen az leecherı olan yerde yüksek rakamlarda upload verirsen tehlikeye atarsın bundan dolayı cok leecherı olanları seçiceksin yani batmanı kapa house geç.ration nekadar eksik bilmiyorum ama garantili şekilde ilerlemek istiyorsan house gerçekten dl et ondan sonra programa geç ve dlyi 0 uploadı 80yap büyük ihtimal 3günlük sürede ration fazlasıyla düzelir.

upgrade olayıda trackerların peerlist(sitesinde gözükmüyorsada vardır dikkatli olun) diye bir muhabbeti vardır burda kullanıcı dl/up hız verileri tutulur.Genelde 30dkda(clientinizi ne olarak gösterdiğinize bağlıdır) bir gerçekleşir ve ortalamasını alır.Siz eğerki 28dk boyunca 200len upload yaparsanız ve son 2dkda 0 a indirirseniz sizin peerlistte gözüken uploadunuz 100 gözükecektir ama rationuz 200lük uploadunuz kadar artıcaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

sanırsam ayın 19'una kadar 0.1 olan ratioyu 0.4 yapmam gerek.

Ratio: 0.195 Uploaded: 1.66 GB Downloaded: 8.50 GB

ratio şu anda böyle. saniyede 55 kb ul yapıyorum 2 gün boyunca böyle açık bıraksam çakmazlar dimi? House'da kullanıyorum şu anda. bide dosyayı indirdim %100 olarak duruyor yani 350 mb bişey zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır benim aptallığım, sırf seedlemek için gereksiz bi torrent indirdim, programlar koleksiyonu gibi karman çorman zipli oyun ve program arşivi. Leechi seedinden yüksek ama çeken yok. Neden çekmiyorlar bilmiyorum. Ben de ratio master a başvurdum ne yazık ki, acı ama gerçek.
Sosyal ağlarda paylaş

Baska sitelerden indirip, seed'e girin. piratebayden falan indirip ayni release'i seed e girin, mis. O degilde bu sitede hit n run diye bi kural yok sanirsam. Cok aradim bulamadim, gecen haftada baya bi hit and run yaptim bisey olmadi daha. Power usermisim buarada eahaeh
Sosyal ağlarda paylaş

Yani hocam şimdi şöyle açıklayayım, benim bağlantım 1024 uydunet(kablonet yani). Bakıyorum piratebay'den indirdiğim MadMax Triology'ye, 2.05gb dl bitmiş, 9.21gb up gözüküyor. Bi aya yakındır falan seedliyorum herhalde. Ama 2 gündür 50mb seedlemişim bu 2,5gb lık mereti. E nasıl olucak bu iş yani? 1 haftada bakıyorum linotype packagea, 250mb dl bitmiş, 1,9gb up. Bi de çoğu gece laptopu kapıyorum yani. Anlayamadım neden seedleyemediğimi, adamlar übersonic bağlantı kullandıkları için benim dandik 25kbps upıma ihtiyaçları mı yok nedir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...