Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pati Ankara buluşması isteriiz!!!

Maxarathiel

Öne çıkan mesajlar

Hep istanbul buluşması var ankara daki patiler biz de buluşalım, bizim neyimiz eksik yafs. Bu arada RO cu patiler bana istediğiniz zaman yanımıza bekleriz buraya. Pm atarak ulanşın bana.[signature][hline]7x/4x Swinger Rogue
Others cannot understand and some watch with fright, but in reality, if he gets mad, nothing in sight can be considered safe.
Sosyal ağlarda paylaş

valla ortalık yıkıldı konu dışında buluşuyorlar diye[signature][hline]
Boş bir kağıt bir kalem bir de silgi..
Kağıt ömür demek,kalemle silgi ise benim hayatımı sen yazarsın sen silersin demek..
Sen neyi yazarsan güzel, sen neyi silersen güzel.
İstediğin gibi yaşat,istediğin gibi öldür
Sosyal ağlarda paylaş

Böhühühühüü kaçırmışım böhühühühühü. Neyse bir dahakini 4 gözle bekliyorum. :-)[signature][hline]7x/4x Swinger Rogue
Others cannot understand and some watch with fright, but in reality, if he gets mad, nothing in sight can be considered safe.

[Bu mesaj Maxarathiel tarafından 19 Temmuz 2004 02:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

3 güne 1 bulusa düzenlemeseniz söle ayda bi tane yapsanız oda harbi güzel olsa cok daha iyi olur yani anlamı kalmıyo bulusmaların..Ciddiye alan pati sayısı azalıyo..[signature][hline]BonePART, 05 Temmuz 2004 23:15 tarihinde demiş ki:
kraldan cok kralcı olmayın bi insan bişi sorduysa yardımcı olun search t hede hodoo diye baırmayın sozluk deil burası forum,insannar konusmak icin acc alıyo..
Sosyal ağlarda paylaş

kıskan kıskan sen ehe
2 kere 20 kişilik paintball maçı düzenledik daha ne olsun
geçen gün de 8 kişi toplandık.

hatta habire küçük küçük buluşmalar yapıyoruz...

zaten ankarada kaç kişi var ki :)
bunlar bile mucize.[signature][hline]iyi kötü çirkin

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 19 Temmuz 2004 15:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

eh walla bir şehrin büyüklüğü senede kaç tane bilindik müzik grubunun oraya uğradığı ile doğru orantılıysa burasi kasaba :)
biz kendi çapımızda çok buluşuoruz burdan bonekreyşır arkadaşımızı çok kutluoruz onun uğraşları ile oldu bunlar :)
:tebrikz:[signature][hline]Tanrı mutlu olsaydı yaratırmıydı?
Sosyal ağlarda paylaş

ankaramızı kısakanmayın bakayım bizim buluşmlarımız eğlenceli oluyor :) . hem daha ne olsaun 20 kişilik paintball yapıldı . cmt günü 8 kişi buluşuldu . 2 gün sonra yeniden buluşalım dendei . demekki ankarada buluşmalar oldukça iyi ve keyifli geçiyor bu kadar sık tekrarlanıyor . ;)[signature][hline]Her Avcı Avını Tutkuyla Avlar .
Bense Ötesinde Bir Av Yaparım .
Grandmaster zgrw
[Bu imza zgrw tarafından 07 July 2004 23:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...