Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sevdiğiniz Hayvan

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

sevdigim hayvanlar (evcil): kopek (sus kopekleri haric), kedi (yavsak olanlar), papagan, esek
sevdigim hayvanlar (evcil olmayan): panda, zurafa, buyuk kedigiller, deve kusu, koala, kirpi
sevmediklerim (evcil): evde ikamet etmeye calisan her turlu haserat, sus kopokleri, kendini sevdirmeyen gicik kediler (kendimi zor cekiyorum bi de evin icinde karakter yapan hayvan hic cekemem), hamster
sevmediklerim (evcil olmayan): tapir, sirtlan, sansar, cakal, deniz anasi, kurt, marti
bunun disindaki hayvanlara karsi notrum, fakat tabi bu sevmediklerim kategorisindekilerin yasama haklarina saygi duymamami gerektirmiyor (haserati haric tutarak :)).[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PawligeR, 11 Temmuz 2004 13:50 tarihinde demiş ki:
Sibirya kurtundan vazgeçmem

+1 çok güzel bişi huskyler ya çok güzel bakıyo[signature][hline]And there's a million of us just like me who react like me, burn, smell, explode like me glow like me, periodical like me and just might be a piece uranium, but they are just isotopes of me!
I'm Chemical. Yes, I'm the pure Chemical
All other isotope Chemicals can't react forever. So won't the pure Chemical please meltdown please meltdown please meltdown...
Sosyal ağlarda paylaş

Kesinlikle köpek seviyorum ama bööle kocaman bişi olcak. Oynıycaksın yuvarlancaksın falan.
O küçük, viyaklayan, fare suratlı köpekleri sevmiyoruuuuum.

Sürüngenleri seyretmesi falan güzel, çok estetik olduklarını düşünüyorum ama asla dokunamam, bi kere su yılanına dokunma gafletinde bulundum, iğğğrenç hem soğuk hem ıslak vıcık vıcık bişi..
Sosyal ağlarda paylaş

Benim sevdiklerim, Katil Balina,Beyaz Balina,Anakonda,Kaplan Köpek balıgı,Beyaz Köpek balıgı,En sevimlileride Akbabalar :D uehue şaka bi yana Sibirya Kurdunu tek geçerim hayvannın hastasıyım...Birde Penguen ler çok sevimliler[signature][hline]Diemaster never kill , never destroy and never forgive

Indinolla Developer || MSN
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Shinoda, 16 Temmuz 2004 00:19 tarihinde demiş ki:
Yeni tanıştıgım hayvanlar var bu arada gizlice evimize giren misafirler besliyorum artık. hamam böceği(mutfakta) + örümcek (banyoda)

Abow ben Karınca besliyorum odamda tabi koloni olduklari için biras masraflılar...[signature][hline]Diemaster never kill , never destroy and never forgive

Indinolla Developer || MSN
Sosyal ağlarda paylaş

Ahaha die . Ben gerçekten besliyorum. Geçen Murtazayı baba adayı olurken gördüm :) bir ton çocuk yapar şimdi karısı kara fatmadan :) Çocuklarada bak şimdi. Bence Kedi köpek bir yana hamam böceği falan besleyin. kibrit kutusuna koyun[signature][hline]Cameroon
Patrick Mboma 10
Sosyal ağlarda paylaş

Kedigiller [Bengal Kaplanı daha bir özellikle] [Evde beslenmiyor orası ayrı]
Saksağan
Köpek
Gelincik
Kolibri (Arı kuşu)
Thompson Gazel'i
Kertenkele

Tehlikeli olupta yine gidip sevdiklerim...

Müren (Gıdısını okşadım) (Turistik dalış yerleri nelere kadir lol) [Giant'ından böyle, kızıl kızıl]
Akrep (Sevmedim, uzaktan severim)
Vatos (Uzaktan sevdik yine, oynatmıyor ibibikler)
Clown Fish (Normalde çekingendirler) (Turistik dalış yerleri nelere kadir ki bayağı yakınlaştım)
Yılan (Kör yılan, zararsızdır)[signature][hline]Mortalite, volens et potens.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...