Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kavga etmeyin olm gülün diye açtık la

Farinal

Öne çıkan mesajlar

Mantık falan yok arkadaşım biz burada bu üye banlansın mı diye anket açmıyoruz, çoğunluğun sözü geçmiyor. Bunu bu zamana kadar farkedemediyseniz sorunu kendinizde arayın. Hepimiz adam akıllı insanlarız, adam akıllı kullanıcılarla adam akıllı muhabbetler ediyoruz. Adam akıllı muhabbet edemeyen, terbiye sınırlarını ailesinden öğrenemeyen insanlara da baş baş diyoruz. Şu güne kadar herşey hanki dori şekilde giderken ne kafayla çıkıp mantığa gel diyorsun onu anlamadım, oylamaya mı sunuluyor sandın gerçekten banlar?
Sosyal ağlarda paylaş

Farinal said:

varlok said:

dory said:

@varlok
aciliyo acilmasina da cevap alamiyoruz diye veya trolleniyo diye aglayamıyoruz.
aslinda garbage disinda bi tek troll icin aglayabilirsin modea
onun disinda cevap vermek zorunda degil kimse
hemen saldirmamalisin.

asıl sorun o değil zaten. sorun benim dikkat çekme amaçlı sarcastic başlıgımın da seks başlıkları arasına girmiş olması. başlığın amacını anlamamış arkadaş üstüne bir de seks furyası diye diğer başlıkların arasına almış. ama haklısın garbage a açmam hata tabi. garbage da açmamın sebebi de sadece iki kelimeden oluşan bir soru olması. ha başka yerde açmış olmam birşeyi değiştirmeyecekti tabi insanlar seks konusu varken bana yardımcı olcak değil ya.

Hacı sende o furyayı fark edip açmadın mı o başlığı? Demek ki furyayı gösteren örnekleyen bi başlıkta bulunabilir o başlık kimse sana abaza sex manyağı başlıklar açan biri demiyor allah aşkına bu ne alınganlık ya

abicim hala anlamıosun benim abaza damgası yemek gibi bi korkum yok. şu forumda ciddi ciddi sordugum soruların hiçbirine cevap yok. inanmayan da aramaya inanıp bulur. ben de madem insanların ilgisini sex çekiyor, ben de öyle ilgi çekip soruma yanıt alayım dedim. halt etmişim. adam "bu ne ya patide sex furyası" diye bi de o başlığı ekleyince sinirlendim tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...