Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeniden dönmemek için

aente

Öne çıkan mesajlar

Kojiroh said:

Açın oynayın abi, elinizi korkak alıştırmayın alksjfhasf

Bu arada tank classlarının saygı duyulma sırası Warrior > Druid > Paladin > DK olması?

Böyle bir sıralama harbiden bırakmadı blizzard. Hepsine aynı gözle bakıyor insanlar artık. Eskiden kalan alışkanlıkla hala warrior diyenler var tabi ama çok sınırlı.

Bizim MT druid mesela ve gerçekten çok kaliteli bir warrior tankımız olmasına rağmen hangisinin bossu tuttuğune genelde fark etmiyorum bile. O kadar yakınlar birbirine.

Pala tank ise kağıt üstünde en baba tank aslında ama şiir gibi oynayan sayısı bir elin parmaklarını geçmez.
Sosyal ağlarda paylaş

Yok ben wowace.com'dan aldıydım o sıralamayı ya.
Yoksa hadi DK'yı bilmiyorum da, diğerleri aşağı yukarı aynı. Yine de bi druid tank olarak zorlanıyom aoe tanklamada. Tam çözemedim nedenini. Swipe spam yetersiz kalıyo tabi de, target değiştirmeye kasınca da en çok dps alan mob açılıyo kısa sürede.
Bilemedim valla alsjkfhasfa
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

Kojiroh said:

Bu arada tank classlarının saygı duyulma sırası Warrior > Druid > Paladin > DK olması?

Böyle bir sıralama harbiden bırakmadı blizzard. Hepsine aynı gözle bakıyor insanlar artık. Eskiden kalan alışkanlıkla hala warrior diyenler var tabi ama çok sınırlı.

Bizim MT druid mesela ve gerçekten çok kaliteli bir warrior tankımız olmasına rağmen hangisinin bossu tuttuğune genelde fark etmiyorum bile. O kadar yakınlar birbirine.

Pala tank ise kağıt üstünde en baba tank aslında ama şiir gibi oynayan sayısı bir elin parmaklarını geçmez.

arkadaşın karakterle oynuyorum pala tank birkaç gündür heroictanklıyorum fln.

şiir gibi derken? çok faceroll class yahu, hiçbir zorluğu yok bence?
Sosyal ağlarda paylaş

Benimde çarşamba son finalim var. Ondan sonra 1 ay boşum 2. dönemde sadece tek dersim var 1 saatlik sonra mezun oluyorum. Kız arkadaşım 4 aylığına brüksele gidiyor.
Sanırım tekrar dönmem için bundan daha iyi bi durum yaratılamazdı, bekle beni dunemaul asdadfsa
Sosyal ağlarda paylaş

HolyRaider said:

FreEmoon said:

Kojiroh said:

pala tankin olayi tankliginin yaninda BoP tu dispeldi Hand of Sacrifice salv guardian LoH filan efektif kullanabilmesi raidlerde

bunun yaninda butun tank classlari faceroll, tankligin olayi rotasyon veya ability dizmek degil cunki, dogru sekilde dogru yerde hariket edebilmek ve tum parti ne yapiyor etraftaki durum ne surekli farkinda olmak

drood tank cok kolay, en kolay tanking classi ama cok az secenegi var
DK ile Paladin hemen hemen ayni gibi
Warrior zor degilde kasis, diger 3 tank otomatik vitesli arabaysa warrior manuel vitesli

ama manuel olmasinin faydasi tam potansiyelinde oynayinca warrior tank kadar efektif olabilen tank classi yok
Sosyal ağlarda paylaş

HolyRaider said:

Dediğim gibi şiir gibi oynayan sayısı bir elin parmaklarını geçmez, çoğu palanın barında olmayan skilleri 5 mande bile kullanan tanklar gördüm. 25 mande combatın tamamen alakasız yerindeki adama, ventten hiçbirşey söylenmediği halde, atılan freedomların günbür gümbür gelen wipe'ı çevirdiğine tanık olunca anlıyorsun oynayan nasıl oynuyor.

Healerkarın üstündeki yükün çok arttığı bazı anlarda dispele yardım eden, salvationu nerdeyse hep söylenmeden kullanan, LoH'la offtank kurtaran, yani bildiğin şiir gibi oynayan paladin bulunca sarılıp ağlıyasın geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...