Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

James Cameron Ebabil kuşlarından esinlenmiş

Manve_13

Öne çıkan mesajlar

http://www.bugun.com.tr/kose-yazisi/88866-avatar-ebabil-kuslari-makalesi.aspx

Hani hocamız kendince yorumlamış da alttaki yorumlardan birinde adamı fena trollemişler dsfsdgd

Yorum

islamda kadınların yarı çıplak şekilde uçan dinazorların üstünde ok sallaması da var mıdır hocam? ya da na'vilerin dini liderlerinin kadın olmasına nasıl bir yorum getirdiniz, caiz midir? bir de na'vi ler komünistmiş doğru mu? hep birlikte bir ağacın tepesinde yaşıyorlar böyle, özel hayat yok bir şey yok. ben yakıştıramadım müslümanlığa bunları.

Sosyal ağlarda paylaş

Manve_13 said:

Yorum

islamda kadınların yarı çıplak şekilde uçan dinazorların üstünde ok sallaması da var mıdır hocam? ya da na'vilerin dini liderlerinin kadın olmasına nasıl bir yorum getirdiniz, caiz midir? bir de na'vi ler komünistmiş doğru mu? hep birlikte bir ağacın tepesinde yaşıyorlar böyle, özel hayat yok bir şey yok. ben yakıştıramadım müslümanlığa bunları.

Trol ne demek diye sorana bunu gösterebiliriz. Tanım gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün bir kız gördüm, ablası internetten Şeyh'in tekiyle tanışıp evlenmiş. Beş çocuk doğurmuş abi 7 senede falan. Sonra felç geçirmiş ölüyormuş nerdeyse.
Bu da cool bir storym idi.
Ama internetten şeyh bulmaya takıldım ben tabii sadfasf. Nasıl bir olasılık var ki yani?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...