Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

guitar hero gitar sorunu?

xlaidehlevar

Öne çıkan mesajlar

bende ps3 guitar hero wt gitarı var. bununla pc de ghwt ve gh aerosmith sorunsuzca lagsiz oyanayabiliyorum. fakat gh3 legends of rock ta sorunlar var. mesela yeşile basınca turuncu yanıyor kırmızı mavı ve sarı kesınlıkle calısmıyor(oyunda) ama menunde rahatlıkla ıler gerı yanı yesil ve kırmızı calısıyor. Sorun nedir anlayamadım bi turlu 1.3 ve 1.3.1 patchlerınıde denedım ama sonuc aynı
yardımlarınız ıcın sımdıden tesekkurler.
Sosyal ağlarda paylaş

sorunu patchi silip joy2key kullanarak çözdüm. nedeni ise gh3 ghwt gitarını desteklemiyormuş eğer aynı sorunu yaşayanvarsa boşuna uğraşmasın joy2key yada xpadder kullansın

2.olarak biraz alakasız olacak fakat dabha yeniiyim oyunda hayatımda ilk defa gitar aldım elime oyuncak da olsa. sorum şu 1 haftadır kasıyorum medium iyi yapıoyrumda(%99-%100) hard hiç yok abi nerde hata yapıyorum anlayamadım internette de araştırdım epey ama turuncu nota gelince direkt bitiyor bide slow da bile notaları takio edemiyorum benim oyun mu anormal hızlı çalışıyor yoksa ben mi beceremiyorum?=
Sosyal ağlarda paylaş

xlaidehlevar said:

sorunu patchi silip joy2key kullanarak çözdüm. nedeni ise gh3 ghwt gitarını desteklemiyormuş eğer aynı sorunu yaşayanvarsa boşuna uğraşmasın joy2key yada xpadder kullansın

2.olarak biraz alakasız olacak fakat dabha yeniiyim oyunda hayatımda ilk defa gitar aldım elime oyuncak da olsa. sorum şu 1 haftadır kasıyorum medium iyi yapıoyrumda(%99-%100) hard hiç yok abi nerde hata yapıyorum anlayamadım internette de araştırdım epey ama turuncu nota gelince direkt bitiyor bide slow da bile notaları takio edemiyorum benim oyun mu anormal hızlı çalışıyor yoksa ben mi beceremiyorum?=

ghwt gitarı gh3'te çalışmıyor diye bişey yok. bende pc için ghwt gitarı var, 1.3 patch'iyle sorunsuz gh3'te çalışıyor.

diğer sorununsa, oynadıkça alışırsın 1 hafta değilde 1 ay sonra hala hard'a geçemedim diyorsan GH senin oyunun değil demektir.
Sosyal ağlarda paylaş

xpadder fln ne kullanırsanız kullanın, ps3 gitarını pc'ye taktığında acaip bi latency oluyor tat vermiyor o yüzden oyun.

ha hard'a geçemedim demişşin, walla tamamen çalışmaya bakıyor bu iş ben belki 3 aydır çalışyorum expert'te %100 yapabildiğim bi tane şarkı yok metallica'da. en iyi whom bells'te 3 nota kaçırdım sadece...
Sosyal ağlarda paylaş

sendeki pc ghwt gitarı ama bende ps3 gitarı oyüzden çalışmıyor sanırım.
ayrıca lag oluyor demişssinde özellikle denedim lag falan yokabi oyunda xpadder la güzel çalışıyor fakat şarkıların kolaylığından mı bilmiyorum ghwt daha bi kolay geliyor

aerosmith pc de var ama diperleri yok metallica smash hits falan
Sosyal ağlarda paylaş

harda geçememek eline hiç gitar almamış olmanla ilgili. normal gitarda da serçe parmağı alıştırmak , uzaklara ulaştırmak başta baya zordur. oynaya oynaya açılırsın. mediumda 4 parmağa alış öncelikle maviye elinden geldiğince el kaydırmadan serçeyle bas, hardda başta el kaydırıp 4 parmak yap yine kırmızıda başlayıp gereken yerde. alıştıkça el kaydırmadan serçe gider turuncuya ztn.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
xlaidehlevar said:

aynı sorun bendede var, joy2key i cektim ama cozemedim, nasi ayarladın anlatırmısın
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...