Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Morrowind] tıkanma ile gelen kabus dolu saatler

RaistlinMajere

Öne çıkan mesajlar

yılmadan inatla morrowind oynamaya devam ediyorum,sorun yok

house hlaalu master ım
bunun yanında thieves guild
morag tong, blades(doğal olarak) ve telvanni ye bağlıyım(telvanni olayı hile ile)

yapacak iş falan aradığım şiçöşin bu kadar üyeliğim var

tıkanma şurada

ald-ruhn thieves guşild bendenb mages gu,ilddeki bir tantoyu almamı istiyort(bu sırada orada kimse olmayacak)
morag tong aynı guilddeki bir adamı kendi safımıza çekmemi istiyor
telvanni daha fazla quest yapıp yükselmem için stronghold istiyor
vivecteki thieves guild masterı ona gitmem için captain olmam gerektiğini söylüyor

şimdi sorunu anlatıyorum
ben daha önceden thieveslerin istediği tantoyu yürütüp sattım ve kime sattığımı hgatırlamıyorum

o questi tamamlayamadığım için mages guilddeki adamlar dönmüyor ve bu yüzden morag tong un questini tamamlayamıyorum

tanto questini yapamadığım için captainb olamıyorum ve bu yüzden vivecteki adama gidemiyorum

buınun yanında telvanninin isteidği stronghold u da yaptıramıyorum çünkü o land deed i daha önce hlalu stronghold u için aldım

bunlardan başka bir tek mages guild questleri var ve hem bir mage olmadığım için(thief/fighter char var)
hemde sevmediğim için yaopmak istemiyorum

bu şartlar altında sorundan kurtulmak içinb ne yapmalıyım??(construction setten bu tantoyu getirtebilirmiyinm mesela)

yardımcı olursdanız çok m7utlu olurum[hline]
With their tanks and their bombs
and their bombs and their guns
In your head in your head
They are dying
The Cranberries-Zombie

[b]Bi de tıklayın da murada ereyim
Sosyal ağlarda paylaş

bi ara yaratmayı denedim aynı özellikleri falan kopyalayarak bşir tane devil tanto oıluşturdum ama oyun içinde işime yaramadı
biraz da coıns seti nasıl kullanacağımı bilmediğimdendir

bana bunu nasıl yapacağımı anltabilecek bir gönüllü var mı???[hline]
They are dying
The Cranberries-Zombie

Sosyal ağlarda paylaş

asıl sorun benim onu nasıl yapacağımı bilmemem

işe yarar mı bilmiyorum amka cons set te bir açtığımda devil tanto nun quantity sşinde 0 yazıyordu[hline]
They are dying
The Cranberries-Zombie

Sosyal ağlarda paylaş

Cons'tan aradığın Tanto'yu bulunca Item ID'si mi nesiyse onu tam olarak not eder ve konsoldan GetItem gibi bir komutla ID'yi kullanırsan işe yaraması lazım.

Çünkü yaklaşık 6 ay önce ben de Hlaalu için görev yaparken uyduruk bi kağıt parçası diye attırıverdiğim bi zımbırtı başıma bela olmuştu da...

Komutu tam hatırlamıyorum kusura bakma, biraz araştırırsan kolaylıkla bulabileceğine eminim, ben sadece yol göstermek istedim.

İyi şanslar.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
said:
Volfied, 27 Haziran 2003 06:40 tarihinde demiş ki:
en azindan Gentlemen Jim Stacey e gelene kadar

ya F.Guild için bu Jim Stacey denen adamı öldürmek lazım. Kendisi vivecte Sirine Frailine's bookstore diye biyerdeymiş ama Vivecteki bütün cantonlara baktım Jobasha's rare books tan başka kitapçı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...