Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tavşanım Öldü..!

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
3 gün boyunca internete ve patiye üzüntümden dolayı hiç girmedim. Artık girmenin vakti geldi diye düşündüm neyse..
Ben şuan kuşadası'nda yazlıktayım. Bahçeyi sulamak için ben evin sağ tarafına hortumu almaya gitmiştim. Tabii o arada tavşanım yumak'ı bahçeye salmıştım. Kedi geldi aldı ağzına götürdü. Hiç sesi çıkmayan yumak birden "cııv cııv" gibi sesler çıkardı, peşinden koştum ama geç kalmış gibiydim. Bu 2. tavşanımdı. 1. tavşanım'ın adıda kedi idi. Onuda dojorel'e vermiştim oda orada öldü. Sanırım tavşan katili falan oldum böhüü..
(kedilere düşman olmaya çağırıyorum. asil ve sırtı sıvazlanmış palavralarını bırakınız. eğer köpeğiniz varsa kedilere düşman yapınız.)[signature][hline]===> orc_lord <===
Buddy'nin resimlerine gider..di...
Buddy'nin resimlerine gider...
PaticikPET İSTİYORUZ

Sosyal ağlarda paylaş

yuh kedinin ne isi var tavsanla ayip artik..cok uzuldum..[signature][hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
butun kız arklarım cok sevmisti cok rahat alıolar ellerine
Emaleth, 24 December 2003 12:33 tarihinde demiş ki:
"bok sıçtım"
Halfmumi, 15 February 2004 21:21 tarihinde demiş ki:
ehem,yumurtada yemiyoruz herhalde?oda civcivden çıkıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

sende kediyi oldur:D[signature][hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
butun kız arklarım cok sevmisti cok rahat alıolar ellerine
Emaleth, 24 December 2003 12:33 tarihinde demiş ki:
"bok sıçtım"
Halfmumi, 15 February 2004 21:21 tarihinde demiş ki:
ehem,yumurtada yemiyoruz herhalde?oda civcivden çıkıyor?
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
said:
Gilean, 09 Temmuz 2004 15:48 tarihinde demiş ki:
sende kediyi oldur:D

düşündüm bunu merak etme o kediyi gördüğüm zaman kafasına domates veya yuvarlak cisim atıyorum :)
neyse buddy şuan antalya'da, buddy geldiği zaman kedi görür zaten :)[signature][hline]===> orc_lord <===
PaticikPET İSTİYORUZ

Sosyal ağlarda paylaş

orc_lord çok üzüldüm ya, sana söylemeyi unuttum "asla bahçeye salma" diye off kahretsin ya :(
kedi köpek saniyesinde kapıyo. Hatta köpekler kucağında tutsan bile saldırıp onu yemeye çalışıyor. Resmen kendimi suçlu hissediyorum :(....[signature][hline]
Reality Isn't What You See
Reality Is What You Feel
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
StRencher gerçektende hemen kaptılar keşke söyleseydin off off :(
Zavallı 2. tavşanımda gitti artık katil olmaya başladım gibi. Hele birde tavşanı gözümün önünde kaptı kedi gerçi kedinin peşinden koşup kediden aldım ölüsünü ama...
Gerçekten kedinin tavşanı tutuşu ve özellikle tavşanın viyaklama sesini duymasaydım bu kadar çok üzülmezdim. artık hayat ve birçok şey anlamsız gelmeye başladı bana. paticik bile ki 3 gün girmedim vs..[signature][hline]===> orc_lord <===
PaticikPET İSTİYORUZ

Sosyal ağlarda paylaş

niye geri aldın ki zaten hayvan ölmüş bari kedi amacına ulaşsaydı..
garip olmuş yani hem tavşan ölmüş hem kedi aç kalmış[signature][hline]Could you ever kill the pain in my heart?
Even though they say angels don't kill...

[Bu mesaj Infernal_Reborn tarafından 09 Temmuz 2004 16:10 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bunda kedinin suçu yok, aslında ortada suç da yok, sadece bu gibi hayvanlarla ilgileniosan biras daha dikkatli olman gerekio diorum. başın saolsun, o hissi ii bilirim...[signature][hline]şeyim hıyar diyene bi avuç tuzla koşmayın
Sosyal ağlarda paylaş

O zaman tavşanı kim yedi sen mi yedin yoksa_? Puhaha şaka yapıyorum kusura bakma kafam biraz dağınık neyse başın sağolsun diyorum en iyisi ben bu konuda fazla yorum yapmayayım ama bir önerim var besleyeceksen büyük hayvan besle kimse öldüremesin gerçi o zaman da araba ezebilir sen en iyisi fil besle :D[signature][hline]

[Bu mesaj eddy tarafından 09 Temmuz 2004 16:13 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

tavsani aynen kapiyorlar valla, ama genellikle kediler yapiyor bunu, kopeklerin cogu ellesmiyor pek canli yaratiklara, kediler daha bi avci oluyorlar.
bi de hayvanlar oldurebiliyorlar, bir yerde normal karsilamak lazim ama yapmamayi da ogretmeye calismali. benim bozom kedileri oldurmemesi gerektigini ogretene kadar 20 tane goturmustur rahat.[signature][hline]Opinions are like assholes. Everybody has got one.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
orc_lord, 09 Temmuz 2004 15:50 tarihinde demiş ki:
said:
Gilean, 09 Temmuz 2004 15:48 tarihinde demiş ki:
sende kediyi oldur:D

düşündüm bunu merak etme o kediyi gördüğüm zaman kafasına domates veya yuvarlak cisim atıyorum :)
neyse buddy şuan antalya'da, buddy geldiği zaman kedi görür zaten :)

insan neden doğa kanunlarını kabullenemiyo acaba ya :)
üzüldüm bu arada[signature][hline] A Ferrari is a dream, two Ferraris are paradise while three Ferraris are just too good to be true ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...