Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MSVBVM60.dll

diablotg

Öne çıkan mesajlar

arkadaşlar özür dilerim yeni bir topic açmajk zorunda kaldığım için çünkü bu ayrı bir konu.Win 98 i yeni yükledim format atmıştım ve exile connectoru indirdim quaxisinkinde de yapıyor aynısını neyse tıklıyorum 2 kez MSVBVM60.dll bulunmadı diyor.Lütfen yardım edin

saolun
Sosyal ağlarda paylaş

Sorun yaşadığınız ve bulamadığınız tüm .dll dosyalarını www.dll-files.com adresinden bulabilirsiniz.

Senin aradığın .dll dosyası için Tıkla. Açılan sayfadaki Download msvbvm60.dll from Sweden linki ile bu .dll 'yi indirebilirsin...[hline]Mail:mailto:[email protected]
Asp,Visual Basic,Delphi,Sphere Scripter,Web Design
Bilgi Paylaştıkça Değerlidir...
Sosyal ağlarda paylaş

İnternet bölümüne yazıyoruz kimse cvp vermiyor ben asp leri kaydediyorum.Bakın Notepad i açtım scripti yazdım onu farklı kaydet diyip "bilmemne.asp" diyerek wwwroot un içine atıyorum.gidiyorum wwwroot a "bilmemne.asp.txt" olarak karşıma çıkıyor yani asp sayfası yapamıyorum yardım edin....
Sosyal ağlarda paylaş

O isler icin bosver notepad filan gereksiz hikaye, ben sana assagida download'a koydum. Edit Pad Classic. Kurulum filan istemicek senden, indirdikten sonra direk unzip yap, ve calistir. Save ederken de istedigin uzantiyi daha once notepad de denedigin gibi yaz ve olsun.

En yeni surumunde fazla suslediler application'i o yuzden bendeki eski surumu tavsiye ederim. Bu tip islerde vazgecilmez yardimcin olucak gorursun :)

Edit Pad

Arlooax The Mage
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...