Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lvl 80'den 70'e düşürmek

Wispy

Öne çıkan mesajlar

Haydaa millet taktı benim pvp kariyerime.
PvP için diye de yazmamışım yani, belki raid yapıcam.

Priest Rogue'u sezon başında 2 hafta oynasaydık 2.7k'da bitirecektik muhtemelen benim boktan gearime rağmen. Nerf'den sonra yetemedik dk druid kesmeye doğrudur.

2500 2450 2400 le alamadık gladiator, kısmet.
Sosyal ağlarda paylaş

Wispy said:

Haydaa millet taktı benim pvp kariyerime.
PvP için diye de yazmamışım yani, belki raid yapıcam.

NEDEN? STARCALLER, 50 ATTEMPTS TOGC, HERALD OF TITANZ FLAN BECEREMEDİN Mİ? HE? HE!

:P

Şaka bi yana yapmazlar bence.
İlla 60 ya da 70 level oynamak istiyorsan Official Realm Forumlarını falan dolaş, Vanilla ya da TBC oynayan guildler oluyor. Yeni Box alırsın vanilla+tbc takılırsın orda BT, Sunwell falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya harbiden bu kadar kötümü buluyorsunuz WotLK'u. Ben BWL deneminden beri bu oyundan bu kadar eğlendiğim , bu kadar zevk aldığım, online olmak için yanıp tutuştuğum bir dönem daha hatırlamıyorum.

TbC'de uçmak ilk geliğinde bile o heyecanı tam yaşayamamıştım. Bir nagrandda uçmak zevk veriyordu. Şimdi zamanım olsa northende sadece uçarak saatler geçirebilirim. Random 5 man gelmeden bile baya eğleniyorum ki şimdi iyice koptu aldığım zevk. Naxx bile fazla kolay olsada eskiden görmemiş benim gibiler için çok iyi yerdi. Büyük zevkle yaptım, o havayı tenefüz etmek için illa zor olması gerekmiyor, vanila dönemi için harbiden efsanevi biryermiş çok net anlaşılıyor.

ToC mesela beni çok deli sarmıştı, heroici olsun normali olsun baya sevmiştim. ICC'ye resmen hasta oldum BT havası var ordamda zaten.

WotLK bence oyunun zirve noktası şu anda, eğer harbiden sevmedi iseniz bence siz WoW'dan sıkılmışsınız. Yavaştan aion olsun SW olsun yeni oyunlara yelken açın. Cataclysm'den de abartı bir devrim beklemeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

ICC güzel gibi gözüküyor. Dendiği gibi BT havası var, yeni wingler gelsin daha doğru yorumlarız tabi. Ama bugun açılan Putricide falan çok eğlenceli gözüküyor. :)

Öte yandan vanilla dönemi güzeldi ama çok da eksikleri vardı abi şu anki oyunla kıyaslayınca. Ama tabi insanoğlu geçmişi iyi/kötü pek ayırtmaksızın hoş bir tebessümle anıyor.

MC falan yapıyoduk 5-10 kişi arası falan sürekli slackliyodu koca raid. Hiç damage yapmadan raidi bitiren tipler oluyordu, autoshot hunterdlar vs. Bi tier düşse bu adamlarla rekabet ediyoduk almak için. :P

Ne zaman 25 man oldu TBC'de encounter zorluk kıvamı vs çok güzel oturtuldu. SSC & TK falan güzel yerlerdi. Kael'thas benim bu oyunda en zevk aldığım ve zor olan fight idi. (prenerf tabiki)

Wotlk başarılı bir expansion, sadece raidlerin zorluğu biraz daha artırılmalı diye düşünüyorum ben (hoş lady deathwhisper nerf yemiş).

Blizzard tüm normal contentin pugla temizlenebilir olmasını istiyor sanırım. HC modu da guildler için asıl challenge oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Heryere teleportla gidilen,İnsanların dalarandan if den ogrimardan çıkmadığı bir oyun oldu wow WOTLK ile beraber.Ben outdoor istiyorum.Outdoorda süren bir yaşam istiyorum.

Tbc de hiç olmazsa bu vardı.Şu an dunn niffhelem ve icecrown dışında ally-horde yok oyunda.Adam dalarandan raide-hc ye giriyo,bg ye giriyo geçiyo.Sıkıldım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...