Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blade Trinity

Catscratch

Öne çıkan mesajlar

konu açıklandı mı peki ? konu nedir ? fragmanda başka bir ırk gibi bir şey gözüküyor. aman sakın underworld ve van helsing gibi olmasın da . saf eğlence serisini bozmasınlar içine kurt adam sokacaz, yeni ırk sokacaz diye.[signature][hline]iyi olmak kolaydir, zor olan adil olmaktır.
Mach en Deth
Sosyal ağlarda paylaş

Keep your friends close, keep your enemies closer...

:rock:

sonda r yi koymamışım :-P

[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."

[Bu mesaj DA2019 tarafından 16 Temmuz 2004 14:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Bence o kadar da tapılası değil. Arwen diyorum hala.
Ayrıca böyle kılıç, balta, crossbow falan bayanarın eline yakışmıyor.

Liv Tyler hariç, söylememe gerek yok aslında.
"If you want him, come and claim him!" diyeyim, siz anlayın.
[signature][hline]Dilenci: Doğuştan körüm, kimsem yok. Lütfen yardım edin.
Şair: Bahar geliyor, ama ben yine göremeyeceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Catscratch, 16 Temmuz 2004 14:04 tarihinde demiş ki:
Nallahım nolamaz. Blade'in geri dönmesinin yanı sıra yanındaki hatun da Abigail Whistler karakterini oynayan tapılası Jessica Biel.

Huhuhu.

[signature][hline]"You have no cause to bar me, brothers. I wish to take nothing from the tower that you have been sworn to guard, but I will destroy you if you delay me."
Sosyal ağlarda paylaş

aman Van Helsing gibi olmuş bu da anlamam neden ok koyarlarki o kadar silah var yahu. Mesela Underworld filminde ne güzel söylüyo işte Vampirlerle Kurtadamlarin savaşini anlatiyor ve diyorki silahlar gelişti (yane zamanında ok,kılıç kullanırdık şimdi otomatik silah kullaniyoruz hae hemide içinde gümüş var sıvı halinde) dime ? :D
Sosyal ağlarda paylaş

underwold ve van helsing'i yeni izledim, ikisi de mommok idi. blade şüphesiz en iyi film serisi şu ana kadar bu klasmanda, şüphesiz bunun ana nedeni de wesley snipes'ın cuk diye oturması bu role. ilk defa bir çizgi-kahraman uyarlaması aslından daha karizmatik. jessica biel ise pek hoşuma gitmedi tapmak bir yana, eksik olabilir izin veriyorum kendisine.. :)

adam gibi yönetmen ve wesley snipes olduğu sürece blade'in tahtını korumaya devam edeceğini sanıyorum ama ben..[signature][hline]Cleaning Man at Flophouse: Hey, buddy. You got a dead cat in there, or what?

The Terminator: Fuck you, asshole.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...