Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo 3 ! Şok açıklama !

Dreamcraft

Öne çıkan mesajlar

http://forum.paticik.com/view.php?id=50585
http://forum.paticik.com/view.php?id=11101
http://forum.paticik.com/view.php?id=32828
http://forum.paticik.com/view.php?id=48484
Hepsi senden
hepsi benden
hepsi birbirinden boş![signature][hline]"Mph Rmph !!"

[Bu mesaj karpuz tarafından 14 Temmuz 2004 02:48 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman ben de eskilerden boş bi mesajımı tekrar quotelamak istiyorum..

said:
Bonecrusher, 12 Aralık 2003 07:30 tarihinde demiş ki:
diablo 3 en çok geyiği çevrilen şeydir.

her ay düzenli olarak LEVEL, TRgamer, sanane (kapatıldı ama oynasana diye açıldı şimdi de) gibi yerlerde "Doom 3 ne zaman çıkcak" "Doom 3'ü şu şu özellikli pcde oynayabilir miyim?" "Diablo 3 ne zaman çıkcak"

gibisinden yazılar görürsünüz..
insanların aç gözlülüğü, maymun iştahlığı yüzünden sorulan sorulardır..

ama diablo 3 hakkında bir başlık görünce midem bulanıyor.

daha önce de dediğim gibi, önce WoW, sonra Starcraft 2, Sonra Diablo 3 sonra da Warcraft 4 gelecek..

Ha bunlar elbette ki kesin değil. Ama mantığınızı kullanabilen birisiyseniz, bir önceki oyunların çıkış tarihlerine göre böyle bir sırada çıkartabileceklerini düşünebilirsiniz.

Blizzard'ı az buçuk tanıyan birisiyseniz, bir oyunu birkaç senede çıkartabildiklerini de bilirsiniz. Öyle sıradan oyun yapımcıları gibi iki dakkada bir yeni patch, yeni görev paketi, yeni oyun çıkartan bir firma değildir blizzard.

Buna göre WoW 2004 desek, Starcraft 2005-2006 desek, Diablo en erken 2007'de çıkacaktır.

Diablo 3 geyiklerinden de topiclerinden de sıkıldım..

Horace olmuş diablo 3...[hline]Sam, 09 Nisan 2002 02:40 tarihinde demiş ki:
"SATILIK MINIGUN ARANIYOR. AZ KULLANILMIŞI OLMALIDIR. YANINDA BİR OTOPARKI HURDA EDECEK KADAR MERMİSİ BULUNMASI TERCİH SEBEBİDİR."
[signature][hline]pc and comic geek
Sosyal ağlarda paylaş

ha anca adamlar programcilarinin %50 sinibi odaya tiktilarsa ve KODLAYIN ULAN, BITIRENE KADAR BURDAN CIKMICAKSINIZ dediyse
ellerinden tum iletisim kaynaklarini aldilarsa, ve sadece internal network u olan bi sistem verdilerse heriflere

tamam, inanairim bir eyll de cikacagina[signature][hline]In Moon I trust
For Moon I live
To Moon I pray
The Moon I love...
Sosyal ağlarda paylaş

Blizzard hiç bi zaman proje aşamasına geçeceğiz demeden böyle bir resim aradan sızamaz. Sızsa bile blizzard bir açıklama yapar.

Sc 2 çıkacak sanarken konsol oyunu için bile countdown yapıp oyuncularını heyecanlandırmayı bilen bir şirket aradan asparagas haber salmaz.

Elbet yapılacaktır. Ama bu vadede tarih vermez blizzard ,elinde hazır 2 tane projesi var çünki.

WOW bittikden 5 ay sonra bunları konuşabiliriz.

Sıradaki oyunları çok korktukları SC2. Aynı başarıyı elde edememekten korkuyorlar, evet hemde çok korkuyorlar , lafını bile etmek istemiyorlar, ama o gün gelip çatacak...

Blizzardın seçiminin SC2 mi yoksa D3 yönünde mi olacağını hepbirlikte bekliyoruz , ama tüm dünya SC2 nin daha önce çıkacağı görüşünde ... tabi bu görüş tahmin anlamında , SC projesi hiç olmayada bilir[signature][hline]www.scuniverse.com
www.scuniverse.com/forum
Ayrton Senna is not dead
Sosyal ağlarda paylaş

abicim ben bu resmi nette birbuçuk sene önce gördüm

birbuçuk

blizzardın böyle birşey yaptığı görülmedi

adamlar salak değil , oyuncularına bu haberi asparagas yoldan değil sitelerinde gümbür gümbür vermek isterler ...

kafa çalıştırın biraz.[signature][hline]www.scuniverse.com
www.scuniverse.com/forum
Ayrton Senna is not dead
Sosyal ağlarda paylaş

ya işte bazıları gaza geliyor, daha blizzard'ın kendi sitesine bakma gereği duymadan, o gazla heyecanlı şeyler yapabiliyorlar..
eh diablo 2 çıkana kadar her yıl farklı resimler koymuşlardı önümüze daha çok heyecanlanalım diye,
diablo 3'ün öyle pat diye çıkması imkansız.
ama tabii blizzard'ı pek tanımayan (sanki kankayım da peh bi de konuşuyorum) arkadaşlar da heyecanlanıyor asparagas haberlerle :)[signature][hline]pc and comic geek
Sosyal ağlarda paylaş

arcane zaten ööle demekle kastım bizden bu programcıları 4 yıldır saklıyolar
adamlar 4 yıldır kodluyolar diablo 3 ü
ama hiç bi yere sızamıyo
:)

hoş bliz bu, 4 yılda bile ööle bş,i şekilde bitiremezler heahea[signature][hline]In Moon I trust
For Moon I live
To Moon I pray
The Moon I love...
Sosyal ağlarda paylaş

Sen blizzardı 3000 programcılı microsoft falan sandın herhalde
eheee

adamlar daha WOW la uğraşırken ScGhost u yetiştirmiyorlar birde Diablo 3 mü kodlayacaklar peeh..

Zaten daha projeleri başladıktan sonra direk new project diye oraya bi simge eklerler gizemli gölgeli , blizzardın pazar politikası ayak oyunları bunlar , oyuncuları heyecanlandırmayı çok ama çok iyi biliyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

Sol altta photoshopla yapıldığı yazıyor sanırsam
edit:Ayrıca Blizzard Entertainmant 2001 :)
[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Tamam cinsiyet konusunda gravityyi kandırdım...Çünkü kız karakterler çok tatlı ^^

[Bu mesaj Sage tarafından 15 Temmuz 2004 14:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Arkansis, 15 Temmuz 2004 12:53 tarihinde demiş ki:
Zaten daha projeleri başladıktan sonra direk new project diye oraya bi simge eklerler gizemli gölgeli , blizzardın pazar politikası ayak oyunları bunlar , oyuncuları heyecanlandırmayı çok ama çok iyi biliyorlar

eh biz de bundan zevk alıyoruz, di mi ama :-P
egzantrik oluyor eğlenceli oluyor vs vs[signature][hline]iyi kötü çirkin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Arkansis, 15 Temmuz 2004 12:53 tarihinde demiş ki:
Sen blizzardı 3000 programcılı microsoft falan sandın herhalde
eheee

adamlar daha WOW la uğraşırken ScGhost u yetiştirmiyorlar birde Diablo 3 mü kodlayacaklar peeh..

blizzardın yavaş olmasının sebebi yetişememekten çok satış tekniği[signature][hline].
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Proxa, 16 Temmuz 2004 21:55 tarihinde demiş ki:
reklam canım reklam ne kadar bekletirsen oyun o kadar efsane olur adı o kadar duyulur

Duke Nukem Forever gibi istisnalar kaideyi tabi ki bozamaz :)[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...