Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dungeon Hunter grup arıyorum

Bone

Öne çıkan mesajlar

Böyle var mıdır eski yeni küçük büyük farklı dungeonlara hunt düzenleyen, dungeonı %100 temizlemeden bırakmayan, arka arkaya farklı dungeonlara gidip gezen bir grup?

Eğlencesine oynamak istiyorum, böyle dungeon speed run rekoru kırmakla felan kasma derdinde değilim. Eğer o tarz bir grup varsa server değiştirmeye de hazırım.

5 saat random grup kurmakla uğraşmak, en ufak bir hatada "tamam bu grupla olmaz hadi dağılalım" diyip gidenler, gruba katmak için detaylı CV'ne bakanlar felan bunlar çok sıkıyor.

Lich King spamlamak değil de Molten Core bile yaparım.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

Böyle var mıdır eski yeni küçük büyük farklı dungeonlara hunt düzenleyen, dungeonı %100 temizlemeden bırakmayan, arka arkaya farklı dungeonlara gidip gezen bir grup?

Eğlencesine oynamak istiyorum, böyle dungeon speed run rekoru kırmakla felan kasma derdinde değilim. Eğer o tarz bir grup varsa server değiştirmeye de hazırım.

5 saat random grup kurmakla uğraşmak, en ufak bir hatada "tamam bu grupla olmaz hadi dağılalım" diyip gidenler, gruba katmak için detaylı CV'ne bakanlar felan bunlar çok sıkıyor.

Lich King spamlamak değil de Molten Core bile yaparım.

Rogueumu lvl 80 yaptığım an(şu an lvl 65) dungeon farm'a başlıcaz arkadaşlarla.Tayfa 40k hp unbuffed warrior tank,2800 sp mage vs vs.Aq40 Neferian falan kestik daha önce.Realdan yakın arkadaşlar takılıyoruz for fun.Stormscale'deyiz beklerim.Hergün bütün heroicleri atıcaz itemlanmam için :) Raidleride biz kuruyoruz.Toc 10-25,icc 10,voalar vs vs

Ayrıca burada expansionları hiç almamış elemanların bulunduğu bir guild var.Sadece lvl 60 raidleri yapıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

mulgear6 said:

resmen gereksizsin

HolyRaider said:

bone acaba hayatının herhangi bir döneminde mutlu olabiliyor musun merak ediyorum

hiç sizle uğraşasım yok.

hayır işin sıkıcı yanı bu tip kişilere hiç ceza meza verilmiyor...
trollükleri anaokulu zekasından öte değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...