Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nostalji SS Başlığı

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

biri nanette nin winterspring tigerla ss ini bulup koysun. wow anılarımın en acısıdır onun o tigera binmesi.
sonra snake i falan.
ss ler yok malesef hepsi gitti. ama resimlere bakınca çok canım çekti ya.
şöyle bir ss vardı buru zamanında;

Pipican is Buru's Food!

hey gidi hey. oyun o zamanlar zevkliydi
Sosyal ağlarda paylaş

benim tbc ssleri arasında bi kaç tane çok bomba olan vardı da bulamıyorum onları ya.

o zamanlar loot satma diye bi olay vardı. 2-3 eleman geliyor raide dışarıdan, kimseye lazım olmayan lootları alıyorlar gold karşılığı falan. rezalet bi durum yani. raidin birinde yine böyle satılıdı itemlar falan. bu işlere asıl bakan eleman raidte olmayınca parayı sco aldı. dedi uğraşamam tek tek mail atmakla geçin tek sıraya alın payınızı. herkes girdi sıraya falan, iğrenö bir durum. item satın alan eleman da soruyor ne sırası bu diye. asdfg çok fena çok...
Sosyal ağlarda paylaş

Ceronibo said:

Cuce said:

http://img.photobucket.com/albums/v318/Cuce/WoWScrnShot_061805_035436.jpg?t=1262211352

cüce ya, tanıdığım en yaratıcı wowculardan biriydin hakkaten.
bir ara agility aşkına warrirla durmaksızın leather gearlar giyiniyordun

ise yarıyodu be abi
Sosyal ağlarda paylaş

Longshanks said:

PZero said:

sotc den devam edeyim
askere gitmeme cok az bir süre varken aceleyle 2 yada 3 saatte cektiğim bi nostalji video

cok kötü lan ama :D
ahaha pzero hatırladım seni. sen o kadar bloodfang toplamışmıydın yav

herhalde full her raide geliyodum allahın izniyle
Sosyal ağlarda paylaş

hergonan buralarda mi acaba, belki ssleri hala duruyodur

bi keresinde bizi hyjala goturmustu, daglardan tepelerden atlayip world treeyi felan gormustuk content acilmadan once

hatta gaza gelip agacin altindaki havuza dalmistik, tabii deniz ayusu formu sayesinde ben gormustum dibini haha
Sosyal ağlarda paylaş

tinu said:

SoTC den devam videolar!

My Immortal (50.000 kere izlenen videom :)

Rag'a ilk gidişimiz!

Hoca şu gearlara bakıyorum şu xroads a ally ın geldiği bizim darnassus u falan sildiğimiz günleri düşünüyorumda sanki çocukluk anısıymış gibi özlüyorum walla ulan ne eğleniyoduk blizzard sıçtı içine oyunun onada ayrı üzülüyorum hiç bi keyfi kalmadı yemin ederim. Nerde o 100 kişi gelinir kapışılır sonra server çökmeleri falan ahhhh ahhh:D ragnarok mc kasmalarını bahsetmiyorum bile... Şimdi oyuna girsem 1309309 tane raide gidebiliyorum eskiden 1 raid MC sonra bwl tek tek yavaş yavaş geldi şimdi bak 2 ayda bir instance geliyo orası bitiyo diğerine devam ediliyo üzülüyorum hakkaten... 1. videoda çok duygulandırıyo bu arada adi bi video olmuş :D üzüyo parça insanı :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...