Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

MSN problemi çok garip:S

Efrasiyab

Öne çıkan mesajlar

Ya bildiğiniz üzere Ayarlar-Seçenekler-gizlilik opsiyonunda kişinin üzerinde "sil" koyu yazdığı taktirde o kişinin sizi sildiğini düşünüyorduk, ve siliyorduk

Bugün bir arkadaş trip attı, beni silmişsin yazıklar olsun diye.

Dedim ağa sen ne saçmalıyorsun, niye sileyim seni, MSNde seni bekliyorum dedim.

Yok abi dedi ben baktım silmişsin dedi. Bende baktım kendi MSN'ime, yok silinmemiş.

Adam şifresini verdi, onun hesabından girdim baktım , hakikatten "sil" koyu çıkıyor,silmiş gözüküyorum. gözümle görmesem inanmayacağım..

Nedendir bu hacılar? Çok kişiyi sildim bu Yüzden ben. Acaba Hata mı yaptım?
Sosyal ağlarda paylaş

Ne takıntısı ya? Çok mu hoşgörülüsünüz?

Tabi takarım adam beni sildiyse.

Böyle ne bu üstten bakmalar yok bu çağda bu olur mu filan.
Size ne aq, birşey sorduk teknik bilgi olarak, internet forumunda, sizden yorum veya takıntılarım hakkında ki düşüncelerinizi sormadım ki.
Bir gidin başka yerde trollük yapın yahu.
Sosyal ağlarda paylaş

Efrasiyab said:

Size ne aq, birşey sorduk teknik bilgi olarak, internet forumunda, sizden yorum veya takıntılarım hakkında ki düşüncelerinizi sormadım ki.

çok yerinde bir tepki,helal olsun.Haddini bilmeyen pek çok insan var bu forumda ne yazık ki.
Sosyal ağlarda paylaş

Yazdığın yazının üslubuna bir bak, ondan sonra gel burda atıp tut. Senin yazdıkların sorunu belirtmekten daha fazla arkadaşlık ilişkilerinle alakalı şeyler içeriyor, ben de istediğim gibi yorum yaparım sen bunları yazabiliyorsan.

Eğer bunlar hakkında yorum yazılmasını istemiyorsan sorunu net bir dille açıklarsın, cevabını alırsın.

"Msn listesinde sil yazısı koyu çıkıyorsa birisinin bizi sildiğini anlıyorduk eskiden, geçen gün denediğimde beni silmeyen insanların da koyu çıktığını gördüm. acaba değişti mi?" şeklinde sorarsan kimse senin arkadaşlık ilişkilerin hakkında yorum yapamaz.

Ha zaten arkadaşlarıyla "SEN BENİ MESENEDEN SİLECESEN" şeklinde bir muhabbet yaptığın için, bunları neden sana açıklama ihtiyacı hissettim onu da bilmiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Sorduğum şey, arkadaşlık ilişkilerimle alakalı yorumun değildi ki.
Veya arkadaşım böyle böyle yaptı bozuldum falanda demedim, böyle bir sorun var, MSNde teknik olarak eskiden çalıştığı söylenen bir fonksiyonun gerçekten çalışıp çalışmadığını sordum, ve internet bölümünde sordum, kişisel'e veya garbage'a açmadım.

Ha arkadaş sildi silmedi muhabbetini koymamın sebebi zatn daha iyi açıklayabilmek birazda o senin yazdığın düz ve dandik üslub yerine ayrıntılı olarak anlatmaktı.

Chagy adam gelmiş, en azından troll'den sonra bilgi vermiş, sen soruyla hiçbir alakası olmayan bir şekilde gelip troll'leyip gidiyorsun, üstelik üzerine hala kendimi savunacağım diye gene konuyu benim arkadaş muhabbetime getiriyorsun, birde üzerine "Ha zaten arkadaşlarıyla "SEN BENİ MESENEDEN SİLECESEN" şeklinde bir muhabbet yaptığın için, bunları neden sana açıklama ihtiyacı hissettim onu da bilmiyorum." diyerek hala laf atmaya ve troll'lemeye devam ediyorsun.

Sana ne benim arkadaş muhabbetimden, ben sana fikrini veya yorumunu sormadım. Ha enterasan bir şekilde yazı yazan diğerleride senin troll yaptığını düşünüyor eğer okursan.
Sosyal ağlarda paylaş

Senin arkadaş muhabbetinden banane ise o muhabbeti oraya yazmayacaksın. Yazıyorsan o konuda yorum yapabilme hakkı veriyorsun demektir bana. Ayrıca sen henüz trollün ne olduğunu anlayamamışsın. Biraz daha araştır.

Senin soruyu soruş tarzına göre yanıt veriyorum sadece ben ve sana öneri sunuyorum; eğer böyle bir cevap almak istemiyorsan, arkadaş ilişkilerin hakkında bilgi vermezsin.

Ha ayrıca ben onu söylediğim sırada sen cevabını zaten almıştın. O sistem kaldırıldı privacy yüzünden dendi. E cevabını aldıktan sonra 10 kere üstüste aynı cevabı mı verelim sana? Arkadaşının sana karşı tavrı da konunun içinde bulunan başka bir öğe ve ben de buna yorum yapıyorum asıl sorun çözüldükten sonra.

Neyse bundan sonra daha dikkatli açarsın konularını madem böyle yorumlar istemiyorsun. Eğer ki sen böyle bir yoruma mahal vermeseydin, arkadaşlık ilişkilerin hakkında hiç bilgi yazmasaydın ve ben sana böyle bir laf atsaydım, işte o zaman troll olurdu. Troll'ün ne olduğunu da öğrenmiş oldun.
Sosyal ağlarda paylaş

MSN'de gizlilikten sil butonuna bakma olayı %100 gerçektir kimse artislik yapmasın. Ancak plus veya discovery kullanıyor iseniz bir bugdan dolayı göremiyorsunuz. Discovery yüklemeden önce çatır çatır beni silenleri görürken Discoveryi yükledikten sonra her yeni eklediğim arkadaşımın beni silmiş gibi gözüktüğünün başka açıklaması yoktur.

Ayrıca sizi engellediğini görmek istiyorsanız MSN sayfası profilinde not gönder seçeneğini göremiyorsanız, sizi engellemiş demektir.
Sosyal ağlarda paylaş

Gecko %100 gerçek değil, veya bazen hata yapıyor..

Zira ben adamı silmedim, daha 3 saat önce konuştuk, listemde hala.
Sonra onu silmiş gözüküyorum o "sil" seçeneği koyu olduğu için.
Ben baktım, adam inanmadığımı görünce şifresini verdi, hakikatten de silmiş gözüküyorum, silmediğim halde.
MSN plus veya başka zımbırtı yok, düz MSN.

Üstelik aynı şekilde, MSNde beni sildiğini düşündüğüm bir kişi, aynı şekilde, "sil" koyu gözüküyordu, bana hiç bir şey yazmadan ona, mesaj attı ilk olarak. Eğer gerçekten silmiş olsaydı, bana mesaj atamazdı, zira listesinde olmazdım silseydi. ve sonradan eklemiş olabilir mi diye soracaksın, adam mesaj attığı zaman ve sonrasında hala silinmiş gözküyorum onun listesinde.

Tahminim windows 10 programında privacy namına değiştirdiler ayarları..

@holy; Yaptığın tamamen troll. Konuyla alakalı olmayan bir mesaj atmışsın. Hala kendini savunuyorsun..
Sosyal ağlarda paylaş

Efrasiyab said:

küfür kısaltması falan yasak geçmiş olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Efrasiyab said:

Üstelik aynı şekilde, MSNde beni sildiğini düşündüğüm bir kişi, aynı şekilde, "sil" koyu gözüküyordu, bana hiç bir şey yazmadan ona, mesaj attı ilk olarak. Eğer gerçekten silmiş olsaydı, bana mesaj atamazdı, zira listesinde olmazdım silseydi. ve sonradan eklemiş olabilir mi diye soracaksın, adam mesaj attığı zaman ve sonrasında hala silinmiş gözküyorum onun listesinde.

bu olsaydı sana tekrardan istek geliyor x kişisini kabul ediyomusunuz diye.

ayrıca plusun kişi listesini temizle özelliğide güvenilir değil. aktif olarak 2 ay dan fazla konuştuğum kişiyi listesinde değilim diye gösterirken, ekleyeli 1 hafta olan kişiyi listemde gösterebiliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Birisini silip tekrar eklemek istediğinizde eğer karşıda ekli ise teklif gitmiyor direk ekliyor. Arkadaşına beni silmişsin dediğinde aha rezil olmayalım diyip eklemiş demekki.

Neyse discovery ile bozdum msni birisi sizi sildiğinde göster olayı falan yalan, bugdan dolayı da gizlilikten bakmayı tavsiye etmiyorum, ancak engelleme olayı %100 anlaşılıyor.

Discovery yükleyip listenize birkaç kişi ekleyin sizi yeni ekledikleri halde sanki hemen silmiş gibi gözükecektir. Daha da birşey demeye gerek yok bence.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...