Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Perpetuum Online

Leila Kanz

Öne çıkan mesajlar

Oyunun potansiyeli cok, hafta ici bilgisayar cok oynamiyor, hafta sonu baya bi oynadim. Etraf simdilik bos, tek tuk madenciler goruyorsunuz. Pvp simdilik tek bir yerde donuyo anladigim kadariyla ma daha yeni aldigim robotumu kaybetmek istemedigim icin gitmedim oralara :) Arkadaslarimin skilleri biraz gelisince 3 4 kisi girisicem PvP ye.

Eve online seviyorsaniz bu oyun size gore, sevmiyorsaniz hic bulasmayin, zira olay uzay gemisinden robota donmus durumda, yani konsept ayni.
Sosyal ağlarda paylaş

"Leila Kanz" said:

hersey playerlar tarafindan yapiliyor, ancak closed betada bir cok objeyi npc corplar satiyor ki bu cok normal ekonomi daha tam rayina girmis degil (Eve online'nin basindada bir cok seyi npc corplar satardi yavas yavas market canlandikca kaldirdilar o olayi)

Endustride ayni, blueprint aliyoruz, gerekli madei yada componentlari buluyoruz, fabrikasi olan bir istasyonda basliyoruz yapima, skillerinize gore yapim suresi var, surenin sonunda dilediginiz objeyi elde ediyorsunuz.

Bunun disinda su anda closed beta'da agent mission yok, sistemin hazir oldugunu ve yakinda agent missionlarin acilicagini soyluyorlar.

client i indiriyorum, acc a sulanırım muah
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...