Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warzone vs. Deathbringer Saurfang (HD)

«dodo»

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
said:
off. bilmeyen birisi görse şunu ne der çok merak ediyorum. o ne lan öyle. sağ tarafta bişeyler, fontlar falan değişik, solda bişeyler dolüyör. ortada bişeyler. arada değişik bi sembol selam ediyor. neymiş de bilmem onu kesmişler, bilmem bunu kesmişler. ulan istersen allahı kes. banane? zannediyor musun ki sen; "OFF OLUM NE BİÇİM KESİYORLAR LAN. ÖFF. KISKANIYORUM YAA" falan diyorum ekran başında? yuoo. oturuyom. bayağı bildiğin oturuyom. götümü yaya yaya oturuyom. zerre de umrumda değilsin. sadece ben değil kimse iplemiyor seni emin ol. raad ol. hayır neyin peşindesin yani? video çekmeler.. müzik eklemeler falan..? "biz bunu başardık dostum." mu demeye çalışıyosun? he tamam o zaman. aferin. eheh. acaip seviyorum zaten böyle ciddi adamları. "BEYLER HADİ CİDDİ. OYUN OYNAMIYORUZ BURDA." !!? ney? ahah. olum ben sana ne diyim ki yani? ne diyim. WHY SO SERIOUS? diyim de sen anla..

edit: OFF ABİİİ AHAHAHA. SİTELERİ FALAN BOMBA. GÜLT KURALLARI NEYİN OFF. ADAMLAR RESMEN, AMA RESMEN CİDDİ. O KADAR YAZI OKUYACAĞIMA GİDER FİNALLERİME ÇALIŞIRIM LAAAN. OOOF AHAHSDSAD
Sosyal ağlarda paylaş

off. abii. nası kestiniz onu yaa. helal yani ne diyim. kıskandım adeta. ama öyle böyle değil. harbiden nası kestiniz? taktiği mi var? ney? intırfeys ne iş? adını söylesene bi. hangi add-on'lar var? bigün sizin gibi olmak istiyorum abi. çok çalışıcam o yüzden. hatta hemen hiroyik farmlamaya başladım şu andan itibaren. neyse gene tank ffs demeye durdular. hadi öptüm bye. muck. bu fotoğrafta çok cix çıkmışsınzıd sç.dxzd sa

mmmedit: bu arada gülte katılım için başvurmayı da ihmal etmedim. ümit fakirin ekmeğidir. üşenmedim ss'de aldım hatta. amma koymam. ban man uğraşaman şimdik. olur da bigün yörüngemi kaybedersem DriverBeLove deyu gelirim haaa. ehadjs
Sosyal ağlarda paylaş

TheRiverBelow said:

off. abii. nası kestiniz onu yaa. helal yani ne diyim. kıskandım adeta. ama öyle böyle değil. harbiden nası kestiniz? taktiği mi var? ney? intırfeys ne iş? adını söylesene bi. hangi add-on'lar var? bigün sizin gibi olmak istiyorum abi. çok çalışıcam o yüzden. hatta hemen hiroyik farmlamaya başladım şu andan itibaren. neyse gene tank ffs demeye durdular. hadi öptüm bye. muck. bu fotoğrafta çok cix çıkmışsınzıd sç.dxzd sa

mmmedit: bu arada gülte katılım için başvurmayı da ihmal etmedim. ümit fakirin ekmeğidir. üşenmedim ss'de aldım hatta. amma koymam. ban man uğraşaman şimdik. olur da bigün yörüngemi kaybedersem DriverBeLove deyu gelirim haaa. ehadjs

yorumlardan gaza gelmiş pms devamını getirmiş silinmeden alıntı :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...