Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Heklendim

pekaziz

Öne çıkan mesajlar

Ben ticket attığımda 10dk sonra incelemeye aldık dediler, akşamına gelmeyince de tekrar attıydım şu an sizi izliyorduk çıplak mining farm yaptığınızı görünce şüphelenmiştik demişlerdi. Goldu da geri veriyorlar. Backup sistemleri var senin hacklendiğin saate en yakın zamandaki saveinde ne varsa yolluyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Bence herşeyin postayla gelmesi sorun değil çünkü 90 gün saklama süreli geliyor, benim gibi posta yöntemiyle tonlarca malzeme saklayanlar için iyi..
Bende kayınbirader pc sinden girme salaklığında bulunduğum için hacklendim.. İki gün içinde malzemeler geldi.. Evdeki pc yi temizleyip, işyerindekini unuttuğum için ikinci defa hacklendim ve şimdi bir haftadır kapalı.. 6 euro luk authenticator u 36 euroya sipariş verdik.. Ama oyunum birkaç güne açılmazsa bırakıcam, bunların nazını çekemem...
Hep wow un en iyisi olduğunu iddia etmiştim, şimdi bıraksam hangi oyunu tavsiye edersiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

O yeni oyunda hackleneceksin gene sorun WoW degil senin Pclerde :P

loop said:

Bence herşeyin postayla gelmesi sorun değil çünkü 90 gün saklama süreli geliyor, benim gibi posta yöntemiyle tonlarca malzeme saklayanlar için iyi..
Bende kayınbirader pc sinden girme salaklığında bulunduğum için hacklendim.. İki gün içinde malzemeler geldi.. Evdeki pc yi temizleyip, işyerindekini unuttuğum için ikinci defa hacklendim ve şimdi bir haftadır kapalı.. 6 euro luk authenticator u 36 euroya sipariş verdik.. Ama oyunum birkaç güne açılmazsa bırakıcam, bunların nazını çekemem...
Hep wow un en iyisi olduğunu iddia etmiştim, şimdi bıraksam hangi oyunu tavsiye edersiniz?
Sosyal ağlarda paylaş

ayrica mobile authenticator var, niye digerini aliyorsunuz ki? shipping zaten aletin fiyatinin 5-6 kati falan. kargoyu beklemek de cabasi. ben 1 hafta içinde arka arkaya 2 defa hacklenmistim, 2. defa hacklendigimde GM benim onayimi alip hesabimi dondurdu. ertesi gün bilgisayarimi temizledigime dair bir webform doldurdum. ayni günün aksami acildi hesabim, mailde itemlarimla birlikte.
Sosyal ağlarda paylaş

pekaziz said:

Abi yardım.

İşe yarıyorsa hemen authenticator alacağım şimdi. Birazdan dışarı çıkacağım, içim hayatta rahat etmeyecek.

Konuyu biraz geç gördüm. daha önce aynı tarz sorun yaşıyordum senin gibi oyuna giriyordum dc oluyorum.. ta ki bu tür sorunlar bneim için 1.5 sene geride kaldı. Authenticator aldım çok ama çok işe yarıyor. %100 account'un güvence altında oluyor. Mutlaka alın derim max 50 TL kadar bişey.. Hatta geçen WOW'un sitesinde sanırım fiyatını da düşürmüşlerdi. Herkese tavsiye ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...