Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Random dungeon&hc

Buyse

Öne çıkan mesajlar

Hakikaten hep iyi gruplar geldi bana. Hatta dün forge of souls'un son bossunu kesmeden önce healer çıktı, başka healer bulamadık kimse istemedi tek boss diye, biz de 4 kişi healersız keselim dedik. Grup şöyleydi: ayı tank (ben), retri pally, dk, huntard. Daldık, retri pala beni healladı baya bi, ben de FR falan açtım kestik :P
Bi ara sanki şey muhabbeti vardı, random hc'ye girince seninle aşağı yukarı aynı gear aralığında adamlarla gruba sokulcaksın falan. Yalan mı o?
Sosyal ağlarda paylaş

daily kalktı

diosun random HC bul bana hocu

pat diye senin specine uygun grup buluo giricenmi 3boss var 1iölmüş 2si sağ fln diye bilgi verio bi tek atlıosun giriosun bi bakıosun instance icindesin loading screende occulus fln görüp hay allah be yine bo boktan yer fln diebiliosun ;p

bu sistemin efektif calismasi icinde cross-realm yaptılar instanceleri (5manleri) aynı battleground mantığı
Sosyal ağlarda paylaş

Dailyler kalktı, Proof of Demiselar falan Feat of Str oldu. Şöyle bir daily mantığı var artık; o gün içerisinde ilk yaptığın Random HC runından 2 Emblem of Frost kazanıyorsun, sonraki her Random HC runı için bosslardan düşenin dışında bitince 2 Emblem of Triumph geliyor.

Randomdan girdiğin HC'e saveleniyorsun, bilerek ve isteyerek seçip kendin giremiyorsun. Ama randomdan tekrar gelirse aynı yeri bir günde 2-3 defa yapabiliyorsun. Doğal olarak non-stop HC yapılabiliyor artık, tam Çinli işi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bugün girdiğim random dungeondaki DK tankımız muhteşemdi. Önce "Aggro alırsanız haber verin" dedi. Doğal olarak "Niye biz söylüyoruz ki bunu?" dedik, "Aptal olmayın, söyleyin ki tauntlayayım mobu sizden" dedi.

Anlamamışız tabi doğal, özür diledik, devam etti. FoS'tayız, 5-6 moblu packlar birbirinden çok ayrı durduğu için başlarda insanlarda aggro olması anlayışla karşılanıyor tabi, yalnız son 2 mob kala Warrior DPS tanklıyordu mobları, DK da moblar buna mı bakıyor, kime bakıyor farkında değildi. Neyse kestik devam ettik gene.

2'li skeleton packler var ya, onlardan birine daldık, birini DK tanklıyor, öbürünü warrior, threati falan geçtim adam dönüp dur bi taunt atayım, benim olayım bu demiyor.

"Hocam tanklık sadece fazla HP sahibi olan party member olmak değil yalnız" dedim, "Ağlama lan lan bu benim offspecim" dedi. Böyle ne diyeceğimi şaşırdım, "Pardon Offspec skillerini kullanıyorsan haklısın, ayıp ettim" dedim. "Önemli değil ^^" diye cevap verdi, baya ilginçti.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...