Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Random dungeon&hc

Buyse

Öne çıkan mesajlar

ne güzel birşeydir bu allahım. hele ki hafiften gear up yapmaya çalışan bir tank için. basıyorsun saniyesinde sıra geliyor her hc den bu dalgayla birlikte 7 8 badge + 13g. dün 10 saat hc tankladım. şimdi sabah kalktım tekrar tanklamaya. benim gibi oyundan soğumuş bünyeyi bile zorla oynatıyor bliz.
Sosyal ağlarda paylaş

evet ben mesela boş duracağıma random dungeon yapiorum
çünkü

extradan 13g+2 badge verio random dungeon yaptıkça

daily yapacağına hehe rahat sistem olduğu için sorun olmuo yani. orgimmarda beklerken grup gelio ışınlaniosun yapıpı çıkıosun, böle tanktan daha az dps yapan adamlarla yaptım o 3 heroicleri bile yeni çıkan orda bile sorun olmadı pek, eğer bütün grup onlardan oluşmuosa
Sosyal ağlarda paylaş

Hangi BGlerdesiniz onu da yazsak mı? hani fikir sahibi olmaya yarar yarın öbür gün

misal ben Cyclone BG sindeyim , dps olarak minimum 5-10 dakika beklerken tank olarak instant grup bulabiliyorm keza healerlerde 99% aynı şekilde

genelde party kurulurken cıkan ekranda en son dpsleri seçiyor cünkü.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla çok güzel olmuş gerçekten random hc ler fakat sorunlar çıkabiliyor. Mesela son gelen 3 HC'ye adam yeşil - mavi karışık gear'la gelmiş. Şimdi bu adamla nasıl yapılacak orası ?Geçen tank DK ile random daily hc yapim dedim. HOS geldi. Partyde mage - DK - shaman vardı dps olarak. Mage 4k dps yaptı. Diğerleri 990 - 1.1k arası. Kâbus gibi bir daily hc idi :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...