Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Saurfang 25man dismantle problemi

tomkat

Öne çıkan mesajlar

Bu sorunla karsilasan var mi?

Boss 65 runic power topladiginda dismantle atiyorum markli targetlara az dmg girsin diye ama ne debuffumu gorebiliyorum ne de disarm oldugunu.

cunku venttende haykiriyolar OMFG ROGUES DISMANTLE PLS FFS diye falan lol

bug falan mi bu yoksa bizi mi yiyolar dismantle diye?

neyse bossu kestik de aklima takildi

bu arada gunship battle bittikten sonra asagi inemiyoruz.biz mi cok maliz yoksa orasi da mi buglu?
Sosyal ağlarda paylaş

tomkat said:

benim dedigim undead saurfang 4uncu boss, gunshipteki dayisi diil lol

ally icin 5 man hor da yine benzer bug vardi son girdigimde, gunshipe girerken dc oluyosun

valla ship asagi inmiyo iste, herkes atliyo asagi sonra res teleoprt

Biz de öyle yaptık, gemiden çıkılmıyor. Büyük ihtimalle saurfangle konuşup gemiyi saurfang jr.ın oraya çektirebilmemiz lazım ama olmuyor. Gemideki herşeye tıklamayı denedik :P
Sosyal ağlarda paylaş

Bu fight'ta çok iyi dps yoksa raid'de, ilk iki mark alanı bırakın ölsünler(:P) Bizim guild beceremedi 3 hatta 4 mark oldu artık heal yetmemeye başladı hep wipe, hüsran. Sonra 2 tank sisteme geçtik ve marklıları heallamama kararı verdik ilk denemede kestik. Bu taktik ile çok daha kolay (tu) Bilen var mıydı bilmiyorum, bilmeyenleride bilgilendiriyim (:D
Sosyal ağlarda paylaş

scorch said:

yok ztn olay o vaelstrasz gibi düsün, sacrifice fightı ;p

şanslıysanız paladine,prieste,warlock a gelir o debuff kendilerini öldürebiliolar saurfang rune power kazanamadan.
nasıl oluyor anlatsana bizim meleeler addlerden nasıl beceriyor ise dmg alıp duruyor 4-5 mark cıkınca bide bl nin dcleri eklenince wipe yiyip durduk dun
Sosyal ağlarda paylaş

Çıkınca dps olsun diye aoe kullanıyorlardır. %90 daha az hasar alıyorlar AoE'den ama genede heal agrosuna gitmesini engelliyor bu tarz öellikler.

Combat log varsa ordan kim addlere ne ile vurmuş görebilirsiniz. Melee agro alırsa heal yettiği için sanki sorun yokmuş gibi görünüyor, ama markların gelişi hızlandığı için mutlak bir wipe'a gidiyor oluyorsunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

freemon un söylediği gibi

addler cıktığı vakit melee de "0" aoe dmg olması gerekio , herkes dahil , sağlam bi class belirleyin pullamak icin

misal biz de MT yi tauntluo paladin OT (genelde addler MT ye dönüo , mt cekio sanırım bi skill sayesinde onları kendine tam detayı bilmiorum) OT tauntlayınca saurfang dahil hepsi OT ye koşuo o anda MT hızlı davranıp saurfangı geri tauntluo = win bütün addler palayı kovalıo consecration üzerinde ;p sonrası frost nova , freezing trap ile yavaşlatmaya ve single target burst dmg e bakıo ranged in

ama melee kesinlikle ve kesinlikle solo target takılacak , unholy dk ise "death coil" kullanmasın addçıkarken aoe o da (unholy blight) gibi gibi işte zor bi boss değil sadece sağlam dayanıklılık istio ve ii melee dps işinizi kolaylaştırır.

warlocklar o kendilerini yakarak öldürüolar işte ztn mark varken dmg aldığı icin 1 max 2sn de ölüo locklar :D

keza priest shadow word death
sanırım paladin shieldi kaldırıo markı yanlışım olabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Bizde tam portal hattı üstünde bir druid duruyor. hasar alan herkesde (tanklar - marklar vs) hot tuttuğu için addler çıkar çıkmaz direk onu agroluyor. Hatta combatın ilerleyen aşamalarında adam o kadar çok heal agrosu alıyor ki 3. bazen 4. arcane blast hala agroyu bana çevirmiyor.

Tüm addler merkezde toplanmış frost traplar, totemler falan sayesinde baya yavaşladığı için tek hatta üstünde rahatça öldürülüyor. Biz addlerden problem yaşamıyoruz artık.
Sosyal ağlarda paylaş

en az 7k yapan 5-6 tane melee dps alin

ben muti rogue olarak 9.2k gordum fightta yani en hayvan dpsi bu fightta melee yapiyo cunku boss yerinden oynamiyo ve yapcaginiz ozel bisey yok

en basta hunter slowing trap koysun, 1 tane moonkin sart kite icin

dbm'dan announce gelince direk ranged aoe'a baslasin sonra single target addlara gogo

bi de her marked target icin 1 healer assign edin oldu bitti

heroismi de en sona saklayin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...