Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyungezer vs. Level

pekaziz

Öne çıkan mesajlar

ya onlar kendileri de biliyorlar dergiciliğin artık öldüğünü, alan 3-5 tayfa var işte. yoksa tabi ki netten takip ederim, merak ettiğim oyunun yapımcısı twitter'ına ekliyor son gelişmeyi 15dk sonra haberim oluyor.

elinde tutabildiğin elektriğe ihtiyaç duymayan, amuda kalkarak bile istediğin heryerde okuyabildiğin bir şey. bir de yazar takip etme olayı var işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Dynun said:

BonePART said:

tualette okumak icin aliyosunuz yane?

ha sunuda not etmeliyim ki onuda almiyorum
ha sunuda not etmeliyim ki kose yazarlari gazetelerde cokd aha basarili ve profesyonel

abi bişeyi elde okumakla ekrandan okumak arasında fark yok mu sence?
yoksa np.

war o yuzden zaten amazonun o kitap hedesini almadim kullanmiyorum
ama bu luksu okunmaya deyecek seyler icin ornegin romanlar felan gibi harciyorum
kotu yazilmis oyun aciklamalari icin bence gerek yok diyorum

yane oyun dergisi icin gerek yok
ayrica basarisizlar onu diyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Dynun said:

ya bakma benim de heralde 4 senedir falan oyun dergisi aldığım yok.

Ama bi reviewi kağıtta okumayı tercih ederim. ekrandan okumak sux onu demeye çalıştım

dinan abi niye ki?
neden
4 sayfalik bi yazida max 4 resim 5 reism olur
netten okusam 1000 tae reism oluyo
video oluyo
ne diye okiyim yane
daha onemlisi

netten okurkan 1 deil 21 tane kaynaktan bakma sansin war
mesela

ps3 rate up adaptor alcaktim 2 3 buyuk reviewci super enfes yazmis
azcik arastirinca cok lagli oldugunu orendim caydim

dergide okusam alcaktim buyuk ihtimalle
Sosyal ağlarda paylaş

Dragonutopia said:

Bu adamlar birlikteyken bile Gameshow un ayagina su dokemezdi..simdi ayrildilar sahtilar sahmerdan oldular..hadi ayrilanlar bir nevi eski tayfadan duzgun biseyler yapmaya calisiyolar..su mail olayindan sonra LVL in yuzune dahi bakmam..editor yazar olunca bi yerleri kalkmis bunlarin..

abi gameshowun olayi mavrasiydi yane bi dergiyi 3 5 defa okuyabilirdin
beni frpye baslatti ne biliyim sirf orda yaziyo diye daha once oynamadigim oyunari oynatti
ama print olmasa dergi olsada blki ayni tad olurdu
bide o donem internet mi wardi
diskette demo verince millet seviniyoduk
Sosyal ağlarda paylaş

abi surekli seyehat ediyosundur mesela. tren, otobus, ucak falan. eline alır okursun dergini. ben de 7-8 senedir falan oyun dergisi almıyorum ama bazen canım sıkılıyo mesela ortamda pc acamıyorsam alıyorum vakit gecirmek icin ne var ne yok diye. gecenlerde pcnet aldım galiba, biraz okudum sonra pisman oldum bi halt yoktu icinde =)
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

abi surekli seyehat ediyosundur mesela. tren, otobus, ucak falan. eline alır okursun dergini. ben de 7-8 senedir falan oyun dergisi almıyorum ama bazen canım sıkılıyo mesela ortamda pc acamıyorsam alıyorum vakit gecirmek icin ne var ne yok diye. gecenlerde pcnet aldım galiba, biraz okudum sonra pisman oldum bi halt yoktu icinde =)

onu anliyorum abi
mesela burdan ne biliyim almanyaya gidiceksindir 3 saat
2 3 dergi gazete alirsin
yada antalyaya otobusle gidiceksindir
eyvallahda
duzenli alanlara soruyorum ben
yoksa bende mesela tamircide arabamin tamirini beklerken aylik peugeot dergisinde peugeot 407nin enfes ozelliklerini okuyorum sikintidan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...