Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yaşasın lvl 80 oldum (: peki şimdi ne yapmalıyım

Venaprincess

Öne çıkan mesajlar

Longshanks said:

talent nasıl yaptın

bak bundan

http://www.wowhead.com/?talent#0VG0uZZf0fuduxiuVGsVo:xakzMV

druid arkadaş buldum kendime onun tavsiyelerini alıyorum baya iyi bir oyuncu guildi falan epey güzel. bazı önerilerde bulundu, talentlerime çeki düzen verdi :)

abvblizzard said:

özge çok güzelsin

100 kiloyum ellerim ayaklarım kocaman oldukça çirkinim yüzümde böyle kocaman kocaman sivilceler var sonracııııııııııma dişlerim yamuk. olsun önemli olan iç güzellik değil mi ?
Sosyal ağlarda paylaş

süfeeeer (: benim bu tip sorularımı sorduğum birisi var ama 1-2 gündür offline umarım sen yardımcı olabilirsin.

1-) 3 tane idol var oyunda bunlardan hangisini almak gerekli ? hangisi bir resto druid için daha faydalıdır ? guildim yok ama ileride bir guilde girersem sadece heroicler için değil raidler içinde faydalı olacak bir idol almak istiyorum yeteri kadar emblemim var boşa harcamadan önce emin olmak istedim.

2-) diğer sorum bir raidde kullanmamız gereken bir healing metodu var mı ? ben doğaçlama yapıyorum mesela voada sol taraftaki şişman ateş bossunda herkese rejuvenation ve süresi geldikçe wild growth kullanıyorum, canı çok fazla azalan biri varsa regrowth ile iyileştirip diğerlerine rejuvenation atmaya devam ediyorum. yanlış yapıyorsam doğrusu nasıl acaba ?
Sosyal ağlarda paylaş

baya bi sekil resto druid healing war.. birinc olarak idol of rejuv gibi bisey war onu aliosun rjuv sana 200 sp verebilio her tikte

healing taktikleri

tank in ustunde lifebloomx3 donduruceksin rejuvu hep up tutucaksin
ozellikle caster grubun ustunde wild growth tutmak iyidir.. hizli tiklediginde birini ani spike damagedan kurtarmani kolaylastirir.. massive healing fightlarda ben herkesin ustune regrowth spamliyorum arada wildgrowth ve lifebloom atiyorum.. nourishi asla rejuv ya da regrowth hot u up degilken kullanma cok islevsiz kaliyo. swiftmend i cabuk kullanabilcegin bi sekilde ayarla.. grid ve clique ya da healbot edin her healing ini bi mouse tusuna ayarla falan filan iste.. eger zamanlamayi ayarlayabilirsen lifebloom x 3 bildigin spike damagelardan hemen sora patliycak sekilde ayarlayabilirsin 16 17k critlediginden inanilmaz ise yarar.. bi de nature's swiftness mi ne war onu healing touch ile macrola o da 15k falan instant heal demek wipe kurtarir. nese karmasik olduysa kusura bakma aklima gelenler suan bunlar
/screwy

of unutuyorum surekli su herifin accsinden cikmayi lulz =)
Sosyal ağlarda paylaş

euheuh /screwy yazdim altina ama olmamis galiba =)) ben yazmıstım onları madcow druidden ne anlasin =).. neyse

grid bi raid ui addonu clique de mouse tuslarina tikladigin kisiye belirledigin cast i atmani saglayan addon kisaca mousela heallemeni saglar.. healbot da bunun tek bi addon icinde oldugu hali
Sosyal ağlarda paylaş

Venaprincess said:

süfeeeer (: benim bu tip sorularımı sorduğum birisi var ama 1-2 gündür offline umarım sen yardımcı olabilirsin.

1-) 3 tane idol var oyunda bunlardan hangisini almak gerekli ? hangisi bir resto druid için daha faydalıdır ? guildim yok ama ileride bir guilde girersem sadece heroicler için değil raidler içinde faydalı olacak bir idol almak istiyorum yeteri kadar emblemim var boşa harcamadan önce emin olmak istedim.

2-) diğer sorum bir raidde kullanmamız gereken bir healing metodu var mı ? ben doğaçlama yapıyorum mesela voada sol taraftaki şişman ateş bossunda herkese rejuvenation ve süresi geldikçe wild growth kullanıyorum, canı çok fazla azalan biri varsa regrowth ile iyileştirip diğerlerine rejuvenation atmaya devam ediyorum. yanlış yapıyorsam doğrusu nasıl acaba ?

bl de isen bizi guildde Nymphadore sorabilirsin,degilsen de aç bi alt char sor :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...