Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yavru köpek.

Bella

Öne çıkan mesajlar

İki Hamster köpeği yedi said:

İstanbul, Göztepe'de dün gece çığlıklar üzerine uyanan komşuların polise haber vermesi üzerine, ihbar edilen yere giden ekipler inanılması zor bir olayla karşılaştılar.
C.G. isimli şahsın beslediği 2 hamster evlerine yeni gelen yavru köpeği kıskanarak, 23 yerinden ısırdı. Hayvan koruma dernekleri her yerde yapılan duyurulara kulak asmayıp, hamster ile köpeği aynı evde besleyen C.G'ye dava açmaya karar verdi. Aynı zamanda savcılıktan aldıkları karar neticesiyle şoka giren köpek daha iyi bir sahibin yanına verildi.
Sosyal ağlarda paylaş

barbu said:

İki Hamster köpeği yedi said:

. Hayvan koruma dernekleri her yerde yapılan duyurulara kulak asmayıp, hamster ile köpeği aynı evde besleyen C.G'ye dava açmaya karar verdi.

Aynı zamanda savcılıktan aldıkları karar neticesiyle şoka giren köpek daha iyi bir sahibin yanına verildi.

AHAHAHAHAH
Sosyal ağlarda paylaş

köpeği alalı takriben 1 hafta olmasına rağmen resmen baya büyüdü.bu böyle giderse dana gibi birşey olcak 1 seneye sdfg

bi de tuvalet eğitimi vermiştim alışmıştı.gece benım odamda kaldığı için gazeteleri benım odama koymak gibi salaklık yaptım yapalı evi bok götürüyor.tüm eğitim silindi.

ciddiyim odamı 2-3 kere siliyorum günde.

resmen hayatımın fedakarlığını yapıyorum.devamlı peşindeyim toprakları falan yiyor 2 dk bakmayınca salona saçıyor.
tüm halılar yıkamaya gitti annem evden atıcak beni sdfgh

şimdi ben gazete yöntemini deneyip başarılı olmuştum da o zaman ilk geldiği zamanlardı ve sadece odamda duruyordu şimdi evin heryerınde ve ev biraz büyük olduğu için salondaysa koridora gelip oraya yapmıyor salona yapıyor ya da keza benım odamdaysa benim odama.

bunu nasıl öğreticem?
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

köpeği alalı takriben 1 hafta olmasına rağmen resmen baya büyüdü.bu böyle giderse dana gibi birşey olcak 1 seneye sdfg

bi de tuvalet eğitimi vermiştim alışmıştı.gece benım odamda kaldığı için gazeteleri benım odama koymak gibi salaklık yaptım yapalı evi bok götürüyor.tüm eğitim silindi.

ciddiyim odamı 2-3 kere siliyorum günde.

resmen hayatımın fedakarlığını yapıyorum.devamlı peşindeyim toprakları falan yiyor 2 dk bakmayınca salona saçıyor.
tüm halılar yıkamaya gitti annem evden atıcak beni sdfgh

şimdi ben gazete yöntemini deneyip başarılı olmuştum da o zaman ilk geldiği zamanlardı ve sadece odamda duruyordu şimdi evin heryerınde ve ev biraz büyük olduğu için salondaysa koridora gelip oraya yapmıyor salona yapıyor ya da keza benım odamdaysa benim odama.

bunu nasıl öğreticem?

bi sprey var, tuvaletini yapmasını istediğin yere sıkıosun oraya yapıo. (bize "yapmasını istemediğin yere sıkıosun" diye satmışlardı, baa uğraştıydık hayvan yapmasın oraya buraya die sorasında) veterinere fln bi sor
Sosyal ağlarda paylaş

ya büyük değil şuan yavru.
en fazla büyüyeceği boyutu da biliyorum.
aldığım kadının kriterlerinden biriydi evde beslemesi karşı tarafın.

ya 22 senedir yaptığım temizliğin toplamını 1 haftada yaptm resmen sdfg

ama hiç şikayet etmiyorum.
çok seviyorum onu ^__^

neyse soruma geri dönelim=)
Sosyal ağlarda paylaş

boyutsal olarak bahsetmemiştim. o köpekler genelde bahçede beslenirse gün içinde "koşma" ihtiyaçlarını da giderirler. ha dersen "ben bu hayvanı günde 6 saat koşturur yorarım kasları yeterli oranda çalışır", o zaman ok. ama o hayvanın koşmaya büyük geniş özgür alana ihtiyacı var. o aldığın kadının hata yapıo olması senin doğru yaptığın anlamına gelmez
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

aa tamam sorayım onu.

acaba kendi dışkısının kokusu olan bi sprey mi?
çünkü pislettiği yerleri böyle deterjanla falan yıkamak gerek kokusunu alınca aynı yere yaptığı için.

süper oldu bu.
sorucam veterinerime hemen.
teşekkür ederm=)

bilmiorum bize koku gelmiodu spreyden ama yapmasın die sıktığımız her yere yaptı 10larca kez silene kadar spreyi =)
Sosyal ağlarda paylaş

Dworgian said:

boyutsal olarak bahsetmemiştim. o köpekler genelde bahçede beslenirse gün içinde "koşma" ihtiyaçlarını da giderirler. ha dersen "ben bu hayvanı günde 6 saat koşturur yorarım kasları yeterli oranda çalışır", o zaman ok. ama o hayvanın koşmaya büyük geniş özgür alana ihtiyacı var. o aldığın kadının hata yapıo olması senin doğru yaptığın anlamına gelmez

şuan zaten bebek.
dışarı çıkartılmaması gerekiyor ve çıkartmıyoruz.
aşıları tamamlanınca çıkartıcaz.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...