Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yavru köpek.

Bella

Öne çıkan mesajlar

merhaba,

yavru köpek evlat edinmek istiyorum.
site/apartmanda yaşıyorum.
veterinerimle konuştum(hamster sahibiyim,arada lazım oluyor) anne altından alınması en sağlıklısıymış,aslında barınaktan falan almak istiyordum ben hem yararım dokunsun hem de uçuk ücretler vermiyim diye fakat veteriner daha sağlıklı olacağını söyledi.

şimdi sitede yaşadığım için uysal olması lazım fazla ses çıkartmaması lazım.
ne tarz köpekler alabilirim?
bi de daha önce bu yolla yavru köpek edinen varsa yardımcı olabilir mi nereye bakmam gerekiyor?
Sosyal ağlarda paylaş

Bella said:

evet,ücretsiz istiyorum aslında.
bakamayacak durumdakiler falan varsa konuşabiliriz.

ama illa da vermem derseniz ya da karşı taraftaki de zor durumdaysa falan verebilirim ücret,bilmiyorum konuşuruz.

Ücretsiz golden yavrusu bulabileceğini sanmıyorum çünkü goldenlar küçükken pek dertli değiller. Cüsseleri büyüdükçe çok yemeye başlıyorlar.

Belki yeni doğum yapmış golden sahibi birini bulabilirsen o kişiden alabilirsin ama bunda da şöyle bir sorun var. Eğer kişi işi biliyorsa yavruları pet shoplara toplu olarak satıp bütün dertten kurtuluyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

illa golden olmak zorunda değil.onlara tapıyorum ayrı mesele,olsa sevinirim tabi.

işte yukarda dediğim gibi uysal bi yavru arıyorum.komşuları rahatsız etmeyecek bir yavru.tek kriterim de bu aslında.

hanhgi cins olabilir mesela böyle?
forumlara baktığımda ya da veterinerlere sorduğumda ona göre bakayım?
Sosyal ağlarda paylaş

dogo al dogo. tmm av köpeği vs. ama tehlike olmadığı zaman mükemmel sessiz sakin ve aşırı sadık. havlama dersen havladığını görmedim. ama işte tek sorun antrenman yaptırma olayı. ist. de yaşadığından salıp koşturabileceğin alan yok diye tahmin ediyorum eve koşu bandı alman lazım dogo için.

hoş dogo almak istiyen yok niye bu kadar gaz olduysam euhuau
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...