Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dead Space 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

beyler birincisini oynamadım ancak mouse sorunundan çok bahsedilmiş. oynanmayacak kadar kotumu?

bide tırsan adamım ben gelemiyorum gergin atmosfere, silent hill 2 de aklımı yitircektim eheh, en son singularity oynamıştim o da ne kadar korku sayılırsa. sorum şu ki oyunun atmosferi ne kadar geriyor?
Sosyal ağlarda paylaş

başlarda pis tırsarsın snra "yeter lan sıktırmayın kafanıza" moduna giriyosun (en azından ben).

mouse sorunu dediğin vsync den dolayı gecikme oluyor gibi bişi pek bi sorun değil googlelıyosun buluyosun bi tik kaldırıp çözüyosun. esas sorun omuz üstü kameraya alışmak.
Sosyal ağlarda paylaş

moonfall said:

beyler birincisini oynamadım ancak mouse sorunundan çok bahsedilmiş. oynanmayacak kadar kotumu?

bide tırsan adamım ben gelemiyorum gergin atmosfere, silent hill 2 de aklımı yitircektim eheh, en son singularity oynamıştim o da ne kadar korku sayılırsa. sorum şu ki oyunun atmosferi ne kadar geriyor?

Bence 1. oyun harikaydı , omuz üzerinden kamera sistemine alışabilirsen çok beğenirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

abi nasil tirsmadiniz? ben tamamen karanlikta oynuyordum, mutfak isigini actim su hatun sahnelerinden birinde yerimden zipladiktan sonra

sesler inanilmaz iyi, kulaklik veya surroundsiz oynamayin. ben cok begendim, tek problem daha zor olabilirmis bosslar ama gerci survivalda oynadim ve oyunu cozene kadar kursun olayi sinir etti (ki oyunun olayi o, survival sonucta).
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun boyunca herhangi bi yerden yaratık cıkabilecek olması sürekli tetikde ilerlemenize neden oluyor bu da bi süre sonra geriyor insanı...ben aniden olusan cinematic sahnelerden sonra kontrolü size bırakan bölümlerde ve

black marker'a giderken pesinizden gelen su ölümsüz yaratıkdan kactıgımız bölümlerde gerirdim...

onlarda bana yetti zaten...bi süre sonra kopan uzuvlar,ceset parcaları falan normal gelmeye baslıyor zaten,alısıyorsun...ama tam sıkıcı olmaya baslıyacakken oyunun dinamigi degisebiliyor önüne aniden farklı bi sey cıkabiliyor yani sıkmıyor seni...Merak etmeni saglıyor...
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...