Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dead Space 2

moriQ

Öne çıkan mesajlar

of guzel oyun yapmislar gene. oyunu oynayacaklara tavsiyem eger hakikaten gerilmek istiyorsaniz kulaklikla oynayin. ilk oyunu normal oynamistim ciktiginda, bu oyunda kulaklik taktim ve sesler hakikaten atmosferin icine sokuyo adami resmen. 2 saat sonra oyunu kapattigimda omuzlarim agridi resmen gerilmekten.
Sosyal ağlarda paylaş

Disappear said:

of guzel oyun yapmislar gene. oyunu oynayacaklara tavsiyem eger hakikaten gerilmek istiyorsaniz kulaklikla oynayin. ilk oyunu normal oynamistim ciktiginda, bu oyunda kulaklik taktim ve sesler hakikaten atmosferin icine sokuyo adami resmen. 2 saat sonra oyunu kapattigimda omuzlarim agridi resmen gerilmekten.

ilk oyunu kulaklıkla + bide karanlık odada tek başıma gece yarısı oynuyorum ve hiçbir gerilme,tırsma tepki yok.sorun bende mi acaba? gerçi normal bi insan değilim ben ya ondandır.
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben cok begendim oyunu, ama zone'a girmeniz lazim. ben karanlikta koca ekran + surround ile oynuyorum direk ki baya altima siciriyor surekli stres icindeyim.

ve eger dogru zorlugu secerseniz direk survival olmus oyun, her kursunu hesap ederek sikmaniz gerekiyor falan.

multi deneyemedim hic daha.

bu arada CE'den cikan tabanca cok sikkoydu ya baya kucuktu paket zaten ondan killanmistim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...