Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Single-player RPG'lerin geleceği (çoklu söyleşi)

Sam

Öne çıkan mesajlar

burada uzunca bir çoklu söyleşi bulabilirsiniz ki soru sorulanlar arasında feargus urquhart, (fo, iwd serisi, bg serisi, nwn2, kotor2, torment) bill roper, (diablo serisi) alan miranda (bg2, nwn) ve marcin iwinski (the witcher) gibi isimler var. ilginizi çeker sanırım, bölümün popüler tartışma konusu zaten. :)
Sosyal ağlarda paylaş

2. sayfanın sonunda sormuşlar. 2 sayfa wow resmi görmek bana komik geldi yine.

bu arada single rpg yle mmorpg kitlesi çok da kesişmiyor bence. hayatında srpg oynamamış bi sürü mmorpg ci var tanıdığım.

alakasız olacak ama "future of jrpgs" e baktım yanda persona dan filan hiç bahsedilmemiş; ki o tarz da ilk sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

fenris said:

bu arada single rpg yle mmorpg kitlesi çok da kesişmiyor bence. hayatında srpg oynamamış bi sürü mmorpg ci var tanıdığım.

Aynen katılıyorum,wow oynayan arkadaslarıma baldur's gate,planescape,fallout,kotor falan öneriyorum;ama işte o wow un müptelalık kısmı kapatıyor gözleri.Bence wow un en büyük yan etkisi,diğer oyunlara burun kıvırmaya sebep oluyor.Zevkini köreltiyor insanın resmen eh.

Bakalım biz yine rpg lerin altın cagını yasadıgı bioware-interplay dönemindeki oyun kalitesini ve bollugunu tekrar görebilecek miyiz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
In the late '90s we were all -- or at least I was -- playing the great PC RPGs, not thinking much about any other platforms. Baldur's Gate, Fallout, Planescape: Torment -- if you look at them right now, they do look retro; the interface seems quite cumbersome, and the whole gameplay would be judged as a hardcore experience by modern console players. Still, in terms of the key aspect for a single-player RPG, which is the story, not that much has changed.

Yalanın bu kadarı, story 14 yaş bebelerine göre yazılıyor artık ayrıca BG 2 ve PS:T de interface sorunu yaşayan adam zaten 60 iq altında zekaya sahiptir gitsin intihar etsin artık.
Sosyal ağlarda paylaş

Sylian said:

said:
In the late '90s we were all -- or at least I was -- playing the great PC RPGs, not thinking much about any other platforms. Baldur's Gate, Fallout, Planescape: Torment -- if you look at them right now, they do look retro; the interface seems quite cumbersome, and the whole gameplay would be judged as a hardcore experience by modern console players. Still, in terms of the key aspect for a single-player RPG, which is the story, not that much has changed.

Yalanın bu kadarı, story 14 yaş bebelerine göre yazılıyor artık ayrıca BG 2 ve PS:T de interface sorunu yaşayan adam zaten 60 iq altında zekaya sahiptir gitsin intihar etsin artık.

bence adam cok doğru söylemiş abi ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...