Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sabit bir class ile oynamak...

Madnex

Öne çıkan mesajlar

Allaha şükürki ben okurken Wow falan yoktu ona rağmen 8 senede bitirdim universiteyi. :)

Çoklu karakter ile oynamanın tek sıkıntısı benim için hepsinin itemları sadece PvP ile alınan cins olması ve item toplaması biraz zaman alıyor ama olsun. Tek classla benzer çekilde oynasam onun itemları biraz daha iyi olabilirdi malum pvp ile alınanlar çok sınırlı itemlar. Misal silahlarımın %90ı hep AHtan alınma.
Sosyal ağlarda paylaş

İyide oyun level capten sonra tekrar başlıyor. Yani şu şartlarda çoklu karakter oynayanlar oyunun hep bir bölümünü oynayıp geri kalanını oynamıyor demek. O zaman neden wow oynuyorsunuz lore'u takip etmeyecekseniz content takip etmeyecekseniz gibi bir soru yükseliyor ister istemez...
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Durid zevkli hakkaten ama 50 tür item kasması yorucu yani warlock oyna misal 2 setin olsun dunyalar senin olsun. Ama druidde tank dps casterdps healer x2 set dedinmi aklı sasıyor insanın hehe

abi alt kasmakla aynı mantık aslında. 3-4 alt gearlamaktansa, tek druide 3-4 farklı set döşemek daha mantıklı. hem ayrı ayrı achievement reputation mount gibi şeyleri 4 ayrı chara kasmaktansa tek chara kasmak çok daha kolay ve az zaman yiyen birşey.
Sosyal ağlarda paylaş

şu druid kas hepsi var mantığını anlayamadm hala , bu ne ya? şimdi magele moonkin aynımı yani? warrior oynama şekliyle bear aynımı? rogue la cat aynımı oldu simdi ikiside stealth yapiyo diye?

"druid kas hepsi var" saçma bir yaklaşım bence,oyun stilleri tamamen farklı oynanma şekilleri farklı.. eğer mesele dps tank healer olayıysa o zaman magele hunterda aynı? ikiside ranged dps.. geçelim bunları.
Sosyal ağlarda paylaş

oyun olmaktan çıkıp görev gibi bi hal alıo bu oyun ya. sağlık sorunları sebebiyle ve tatil vs 2 haftadır raidlere girmeyi bırak wow u açamıyorum ve yeni yeni fark ediyorum gerçek hayatı nasıl etkilediğini. işin kötüsü hala oynamak istemem. başka oyunlarla boş vakit değerlendirmeye çalışıyorum bakalım...
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Durid zevkli hakkaten ama 50 tür item kasması yorucu yani warlock oyna misal 2 setin olsun dunyalar senin olsun. Ama druidde tank dps casterdps healer x2 set dedinmi aklı sasıyor insanın hehe

abi oyle diyorsunda valla ne oldugumu şaşardım patchden once offtanktım dodge modge gidince dedim pala dk war felan kullanın istiyorsanız tam moonkin oldum guilde moonkin oldular ee ben restoyu cevirdim bide seti haha şaka gibi oldu simdi ne tank ne healer nede yarı moonkin dolanıyom :) her setten karısık ortaya
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...