Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

19'undan sonra boy artarmı ?

-Mandrake-

Öne çıkan mesajlar

Çok uzun zamandır boyumu ölçmemiştim,dün merak ettim acaba benim boyum kaç dedim
babam 1.65 filan dır dedi
-Hadi lan dicektim, tabi yemedi :)

Sonra sıkıntı bastı ölçtüm 1.72 çıktı,hani en azından 1.75-78 filan bekliodum biraz
hayal kırıklığı oldu
Şimdi boy 19 yaşından sonra uzarmı 1.80 filan olsa yeter
ona göre süt+basket e başlıyabilirim

-abi boy kaç 1.80
-vay be....
ehue

Not:Boyu 1.80 üzeri olup hava atanlar odunla dövülecektir,1.80 üzeri olup kilosu 90+ olanlara dokunulmayacaktır :)[hline]People talk alot of shit but thats after I'm gone .Cuz they fear me in the physical form
Let it be known I'm troublesome
Sosyal ağlarda paylaş

valla 18 imde 1,68 dim şimdi 176 yım 20 yaşındayım tabi bu boy artmasını nesquicke borçluyum...

üç kere nesquick için , Yaşasın , Yaşasın , Yaşasın

:tebrikz:[hline]Bu gece yıldızlar aşkımızı yazdı gökyüzüne,içlerinden biri kaydı,dileğim oldun...
Sosyal ağlarda paylaş

1.77 falanım 16 yaşında olmakla beraber 62 kilo falan olup oldukça büyük bir göbeğe sahibim... hayatımda kimseye block koymadım koymam da... blok koymak ayıptır günahtır rezilliktir... bir insanın bütün basket oynama hevesini yarım milisaniyede sıfırlayabilir... eğer basketbol oynadığınız biri varsa block koymayın... ne diyorum ben ya?[hline][Bu mesaj karpuz tarafından 27 Haziran 1693 18:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

öyle rivayetler war da bizi kapsamıo askere gidince 30 a yaklaşıo oluruz heralde hehe.
ben bi 3-5cm daha uzıyım fiz kadar olıyım tamam işte.[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar

[Bu mesaj Sly-One tarafından 30 April 2003 22:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

:-P ya zaten yediğim bütün bloklar kötü oynadığım zamanlara denk gelir ehehh bi kere yedimmi ardarda 4-5 tane yerim böle, bi keresinde zıplayamıyordum(bacağıma birşey olmuştu) yarım kadar çocuktan blok yemiştim eheuhe. Boy 1.80 küsür, kilo 75, squad çalışırken dizimi sakatladım ehehe[hline]®©

[Bu mesaj ReaperXS tarafından 30 April 2003 22:55 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ulan reloaded ne zaman izledin :p
trailer sanırım.
ben fizle aramdaki farkı söylemiştim zaten yukarda da.
bi 10 kilo wersem arkadaşlar hepinizi susturabilicek kadar güzel smaçlar basabilicem ama susuyorum şimdilik... :)[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Sosyal ağlarda paylaş

bence boyun gayet normal 1.75 falan olur bu da gayet iyi bir boydur
zaten basket falan oynamıyosan uzun boyun avantaj olduğu cok fazla alan yoktur aksine dez avantaj olur mesela askerde hedef büyütürsün 1.75 üstünü asla komando falan yapmazlar,sonra boyuna göre kız bulman zor olur,
ayrıca üniversitelerde özellikle sayısal bölümlerdeki (fen fakültesi,mühendislik fakültesi) prof.ların boy ortalaması 1.75i kolay kolay gecmez hatta 1.70 falandır
ve son olarak bir arap ata sözü

"Her uzun aptaldır,haşa Hz.Muhammed.Her kısa puşttur,haşa Hz.Ali"

:)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...