Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

diablo 2 + exp pack aldım

Bone

Öne çıkan mesajlar

ben de almıştım diablo2 + exp pack satan adam çok güzel bayılacaksın demişti, nerdeyse 9 ay oldu hala install edip açmadım...install etmeye değer mi aradaşlar? bone sen de benim gibi yeniysen multi de ben seninlen oynarım, uzmanların arasında çömez filam rezil olmiim[signature][hline]*Nothing's real until you feel*
Sosyal ağlarda paylaş

valla son patchleri bilmem ama klasik diablo2 le battle nette oynadim gercekten cok eylenceli oluyor onlecikle bazi seyleri anlatiim aslinda char senin elinde eger yaratiklari kolay kesmek istiyorsan yani (cok rahat) NECROMENCER ac derim cunku karambolde zaten lvl artio sorada birakiosun canavarlari dungeona(inekleri otlaga birakir gibi) onlar kesio sen paralari toplamakla ugrasiyorsun ama sole bisi var pwpde cok guclu degildir NECROMENCER yani sansliysa yenebilir ornegin pwp isitosan tabi tek pwp degilde neyse uzun lafin kisası SORCERER ac blizzardalari cok guclu oluyor 4 5 kere atio etrafta yaratik kalmiyor :) hele barbar fln yanina gidene kadar Tuz Buz oluyor benim goruslerim boyledir umarim yardimci olabilmisimidir...[signature][hline]Tum D'loethelere sevgilerle ....
Mephisto D'loethe
Sosyal ağlarda paylaş

evet şu anda hammerdinler aşırı güçlü. iyi bi hammerdinin her hammerı 16k damage vuruyo.[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

hammerdin: blessed hammer ve tüm synergylerini tamamlamış, üstüne bi de concentrate almış paladinlere deniyo.[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...