Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

gaylik hakkinda bilgi alabilir miyim?

Havlu

Öne çıkan mesajlar

iste allahsiz kitapsiz kadinlar. anasindan emdigi sütü burnundan getiriyor böyle iyi niyetli adam gibi adamlari. Belliki adamda kayis kopmus sicarim ulan böyle isin icine. giderim erkeklerle sevisirim ne cekicem bu eziyeti tarzinda takiliyor. bir ile evlenme istegide bu yüzden. Bu sadece bir dönem onun icin atlatacaktir gay olacaginida inanmiyorum. Insallah kisa zamanda gönlüne göre birini bulur. Sen ona megan fox resmi göster bak nasil cadiri kuruyor.
Sosyal ağlarda paylaş

ben de yahu gaylar hayatın bir rengi falan diyordum hatta mantıklı açıklamalar getiriyordum gayliğe. işte kızlarla ruhsal olarak anlaşamamak olsun, erkek vücudunu estetik bulacak genlerin baskınlığı... politik açıdan da homofobiyi sakıncalı buluyordum falan filan (ki hala buluyorum)

sonra allahuteala bana gay bir ev arkadaşı nasip etti ve anladım ki böyle değilmiş. tamamen sonradan edinilmiş bir kompleks diyebilirim. benim ev arkadaşım 4 ablasıyla iç içe büyümüş, üniversite hayatında da hiç sevgilisi olmamış. ve uyuşturucu geçmişi olmuş kendisinin, tam arayış adamı yani. zaten gaylik ve uyuşturucu arasında çözemediğim bir korelasyon (special thanks to bella) var. lambda istanbul'dan falan bahsediyor böyle politik gibi görünen ama milletin birbiriyle şeetmeye gittiği bir yer diyor. davranışları falan çok acayip, dengesiz. sürekli bir niye yaşıyoruz, insanlardan nefret ediyorum lafları.

ha gay var gay var derseniz bilemem benim gözlemlediğim gay ve arkadaşları pek öyle sadece cinsel tercih gibi gelmedi bana.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...