Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yine bir kedi videosu (hastalar kaçırmasın)

Mayhem

Öne çıkan mesajlar

kermit said:

Xenocide said:

sen insana hayvandan daha çok değer vermek için bi sebep söyle?

insan demişsin şöyle yazayım o zaman
annem =) sonuçta bi insan. kedi köpek ? bana ne faydası var ?

yakınlarınla olan bağdan bahsetmiyorum zaten o ayrı bişey şöyle düşün;

tanımadığım bir insana tanımadığım bir hayvandan daha çok değer vermem için bi sebep?
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben böyleyim agalar . Benim gözümde çocuk uykusuzluktur masraftır ıvırdır zıvırdır . Zaten 21 22 yaşında adamım hiç te çocuklara karşı ilgi besleyecek kıvamda değilim daha . Adam sokaktaki çocuğu besle diyo bende banane ondan ben köpeğime bakarım diyorum kısaca . Olay sapıyoda sapıyo sadece . Neyse geçelim bu işleri ne sen beni böyle düşündüğüm için aaaaaaa yapabilirsin ne de ben senin için aaaaaaaa yapabilirim . Tercih düşünce meselesi .
Sosyal ağlarda paylaş

Noise said:

Valla ben böyleyim agalar . Benim gözümde çocuk uykusuzluktur masraftır ıvırdır zıvırdır . Zaten 21 22 yaşında adamım hiç te çocuklara karşı ilgi besleyecek kıvamda değilim daha . Adam sokaktaki çocuğu besle diyo bende banane ondan ben köpeğime bakarım diyorum kısaca . Olay sapıyoda sapıyo sadece . Neyse geçelim bu işleri ne sen beni böyle düşündüğüm için aaaaaaa yapabilirsin ne de ben senin için aaaaaaaa yapabilirim . Tercih düşünce meselesi .

snfff.. snf... issiz adam kokuyo resmen
Sosyal ağlarda paylaş

Hayvan yetiştirmek hobi, diğer hobilerden farkı bir canlıyı besliyorsunuz yetiştiriyorsunuz vesaire.
Hayvan yetiştirmeye kadar envai çeşit çok daha pahalı hobi sayarım burda, bir sürü de yapanı çıkar. Veya hobiyi geçelim, bir sürü aslında o kadar da şart olmayan şeye milyarlar döküyoruz hepimiz. 200 liraya da telefon var, 2 milyara da. Veya sadece internete giren adam 2 milyarlık PC topluyor, örnekler çoğaltılabilir.
Demek istediğim hepimizin keyif aldığı ve iyi kötü masrafı olan şeyler var, bunları ama kendi kazandığımız parayla ama ailemizden gelen parayla yapıyoruz. Keyif için yapılan bir şeyi "sokaklarda çocuklar aç"a bağlamanın pahalı bir yemek yerken afrika'da çocuklar aç edebiyatı yapmaktan pek bir farkı kalmıyor.

Bize gelene kadar kimler ne paraları nelere harcıyor üstelik, herhalde buna örnek vermeme gerek yok. Kendi parası, kendi keyfi.

Hayvan yetiştirmiyorum ve yetiştirmeyeceğim, söylemeyi unutmuşum.
Sosyal ağlarda paylaş

Havlu arkadaşımız sokakta bir hayvan görüp, "ay ne tatlı şuna bak" ya da "ay yazık zavallıkcık" diyen birisine de cevap olarak muhtemelen "len bi git altı üstü hayvan işte" felan diyordur. küçükken muhtemelen kedi köpeklerin kuyruğunu kesmiş veya karıncaların yuvasına canlı örümcek atıp kim yebecek acaba diye oturup izlemiş olabilir.

Sadece şunu göremiyor. Evsiz barksız yetim çocuklara yardım etmek ile evde hayvan beslemek arasında ne kadar ilişki olabilir?? Ne alaka yahu?? Ben de keşke herkes çok melek gönüllü olsa da sokakta hiç evsiz kalmasa, her evsize bir kişi sahip çıksa diyenlerdenim. Ama bunun hayvan beslemek ile uzaktan yakından ilişkisi kurulamaz Havlu.

Hayvan beslemek, bilgisayar kullanmak, gitar çalmak, resim çizmek, konsere gitmek, bir kızla ilişki yürütmek, tatile çıkmak, araba kullanmak, bilgisayar oyunu oynamak, sinemaya gitmek, paticik forrumuna takılmak... Bunların hepsi için aynı soruyu sorabilirsin sanırım o zaman...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...