Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

spider-man 2 çıktı mı çıkmadı mı?

Zed

Öne çıkan mesajlar

yahu sitesinde "coming soon" "pre-order now" falan yazıyo, hiçbiyerde faq bulunmuyo, çıkmamış gibi görünüyo.

ama çıkmadıysa benim bi haftadır oynadığım oyun ne yahu?[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

Bir hafta mı? Ben bugün aldım. Puma'yı yendim daha. Mary jane'in kaçırıldığı yerdeyim. Demosuna benzemiyor. demoda Rhino lazerle falan sıkıştırılmıyordu. Sanırım kopyacılar NFS High Stakes(adı yanlış yazdık :)) ile yaptıkları başarıyı yakalamak istediler. bir kaç ay yada hafta erken oynadık :)[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,
Ne taze ölüyü mezar,
Ne de şeytan bir günahı,
Seni beklediğim kadar.

Geçti, istemem gelmeni,
Yokluğunda buldum seni;
Bırak vehmimde gölgeni,
Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

hmm... çıkmış sanırım, çünkü activision'ın sitesinde pc ile ilgili bi kaç sorusu cevaplanmış.

hehe ve oyunun pc versiyonu 6-12 yaş grubu içinmiş. ne yazık ki oyunu bitirdikten sonra öğrendim bunu. ben de diyodum bu kadar kolay bulmaca mı olur diye.[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Cd-, 07 Temmuz 2004 03:33 tarihinde demiş ki:
Abi spiderman'i para kapısı yapmışlar birinci oyunun (the movie game) grafikleri bile daha iyidi iyice oyuncak etmişler ve çok saçma olmuş verdiğiniz paraya değmez.

Verdigin para nedirki 3-4 milyon bişey avrupada ona 30$ veren adama ne demeli.. :)[signature][hline][b]Hayat ne boşvericek kadar kısa
Ne de önemsicek kadar uzundur..
[b]
Eternal

[Bu mesaj Eternal tarafından 07 Temmuz 2004 03:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ehuh. Bilgisayarım o sırada kaldıramayacağı için Movie oynayamamış olmanın ezikliğini taşırım. O daha iyiydi galiba? Ben bunu sevdim de tepeden de düşse bir halt olmadı elemana o garip geldi :)[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,
Ne taze ölüyü mezar,
Ne de şeytan bir günahı,
Seni beklediğim kadar.

Geçti, istemem gelmeni,
Yokluğunda buldum seni;
Bırak vehmimde gölgeni,
Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

Almayın deirm ben. Bir yere kadar dayanıp geldim Ama Mysterio'nun bölümü alabldiğine sıkıcı bir bölüm. Değmez derim. Acayip ıskıldım ben. Gidip Warlords:BattleCry ile değiştiricem[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

çocuk oyunu falan ama şimdi hakkını yemeyeyim, şehrin parça parça yükseldiği kısımda yükseklik korkumu gıdıklayabilen ve hatta midemi bulandırabilen bi oyun olmuş bu. her şey çok basit yapılmış olsa da pek çok eğlenceli şey vardı.

hala dayanamayıp açıp açıp free play'de oynayıp duruyorum. çocuk muyum neyim?[signature][hline]"computer games don't affect kids; i mean if pac-man affected us as kids, we'd all be running around in darkened rooms munching magic pills and listening to repetitive electronic music..."-kristian wilson, nintendo inc, 1989-
Sosyal ağlarda paylaş

İlk oyun derken spiderman the movie yi söylüyorsanız yanılıyorsunuz. Bu oyunun ilk versiyonu ps1 lerde de çıkan spiderman oyunu. O da bunun gibi çok iyi bir oyun değildi. Bu oyunda vasatın altında bence. Movie'nin grafikleri şu anda bile bu oyundan çok daha iyi. Hatta bu oyunun birincisi bile bu oyundan daha zevkli...
Sosyal ağlarda paylaş

bitirdim oyunu maystronun bolumlerı ıgrenctı oyunda pek eglencelı sayılmaz hele kaya atmalı bır bolum yokmu yasama sevıncımı yıtırdım o bolum yuzunden[signature][hline]|apache the taksimetre|
have no fear,vlad is here! -vlad
o zaman geldiimii gazlaa gitsiin..
allah allah deyip geçer genç osman..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Apache, 10 Temmuz 2004 17:30 tarihinde demiş ki:
bitirdim oyunu maystronun bolumlerı ıgrenctı oyunda pek eglencelı sayılmaz hele kaya atmalı bır bolum yokmu yasama sevıncımı yıtırdım o bolum yuzunden

Zaten Mysterio ile kapışma bölümüne geldim. Baktım daha elime kaya aldığım gibi patlıyor. Zaten gelmişlerdi sıkıntıdan bana. Cdyi kaptığım gibi Warlords:Battle Cry ile değiştirdim. Demosunda daha eğlenceli gözüküyordu. Ama çooook kolay ve Mysterio'nun bölümleri özellikle sıkıcı. Değmez :D[signature][hline]Ne hasta bekler sabahı,Ne taze ölüyü mezar, Ne de şeytan bir günahı,Seni beklediğim kadar.
Geçti, istemem gelmeni,Yokluğunda buldum seni; Bırak vehmimde gölgeni, Gelme, artık neye yarar?..
Sosyal ağlarda paylaş

Ehueh garip anlattıklarınız oyunu oynamamama rağmen çok tanıdık geldi eğer sonunda octopus manyak bişiy olup sizi kovalıyosa, eddie brock'la arkadaş oluyosanız ve kaptan amerika en sonunda sizi kurtarıyorsa çok gülerim çünkü sizin anlattıklarınızın aynısı 4yıl önce çıkan spidermanın ilk oyununda oldu umarım o değildir öyleyse fena..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...