Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Samandıra'nın çivisi oynadı..

Buyse

Öne çıkan mesajlar

Evet hatta o 4 yıllık Terim döneminin öncesinde de taa 80lerden Derwall-Yardımcısı Denizli-Feldkamp ve ardından bikaç Alman hocayla daha devam eden bir Alman ekolü süreci var Gs'de.
Aynı şekilde Milli Takımda da Terim önce Ümit Millilerin hocası ve A takımdaki Piontek'in yardımcısı olarak bulundu yıllarca. Ve böyle kadro ve sistemde devamlılık sayesinde o dönem ilk Euro96 ve devamındaki milli başarılar geldi. Yani başarı isteniyorsa devamlılık şart futbol takımlarında.
Sosyal ağlarda paylaş

İyi de abi anlamadığınız nokta,Gs tökezlerse,gs tökezlerse....Tamam da,Gs ne kadar tökezlerse tökezlesin birşekil şampiyon olur,olmadı 2. sene olur olmadı 3. de olur yani...
Başına kim gelse bir şekilde FB ya da Gs şampiyon olur bu ülkede,hani Bursaspor'u Barça modeli yapmaya çalışmıyor ki kimse..Birşeyleri değiştirirken Gs'nin şampiyonluklardan fedakarlık etmesi gibi bir durum yok yani,ite kaka şampiyon olur bir şekil ha 1. sene ha 2. sene...Her senenin geçen seneki gibi olmasını mı bekliyorsunuz,ne dandik zamanlarda şampiyon olan takım Galatasaray..
Yani demek istediğim Barcelona hep büyük takımdı yani,ekol oluşturulmaya çalışırken de 20 sene şampiyon olamadı gibi bir durum söz konusu değil...
Burda önemli olan uzun vadeli plan yapmak,ki bence yönetimin hedefi bu,ve yönetim istikrarlı olduktan sonra bence sorun yok ki,şu an kulupte Adnan Polat'ın rakibi yok...
Galatasaray zaten yıllardır altyapıdan adam çıkarıp onları A takıma monte edebilen bir takım,altyapıya daha bir önem vererek bu süreci daha sağlıklı hale getirmeye çalışıyorlar...
Bunları yaparken Gs'nin birşeylerden fedakarlık etmesi gibi bir durum yok,sadece 2 maç üstüste yenilince oluşan havanın değişmesi lazım,ki bu zaten bütün kulupler için her zaman geçerli...
Zaten belli bir süre sonra medyada alışır,taraftar da,bence çok da sağlıklı olur sabrın ve istikrarın ne kadar önemli olduğu anlaşılır...
Sosyal ağlarda paylaş

cado said:

eğer bu senede polat seçilirse şampiyon olamasak bile gönderilceğini sanmıyorum reykardın.zaten bence çoğu gs li şampiyonluğu değilde iyi oynayan yenilsede ne oynadık be dedirten bir gs istiyor.en azından ben öyle istiyorum.şuan çok kötü oynuyoruz ama en azından 2 transferle düzelceğini düşünüyorum.

evet, bizim derdimiz iyi oyundur , sampiyonluk felan degil. lucescu yu en basarili donemimizde sirf igrenc oynatiyor diye sutladik, en buyuk gosterge bu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...