Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kılıç ve Zırh severler

KARAMURAT

Öne çıkan mesajlar

Birisi bursada kılıç yapan bir adamdan bahsetmişti fi tarihinde..
kim bahsetmişti..
ayrıca annnemler bursaya gidiyor.
o adamın adresi olsa, annemler ona gitse kılıç alsa ne güzel oluırdı...[hline]Hakkımızda devlet etmiş fermanı.
Ferman padişahın kardaş,
Dağlar Bizimdir!
Sosyal ağlarda paylaş

böyle bişey sipariş etmeyi düşünüyosanız internetten iyice bi arayın çünkü büyük oranda kazık sokabiliteleri var bazılarının.. ince eleyin sık dokuyun.. bi arama motorundan aratın satan baya yer var.. boşuna fazla para vermeyin.. ayrıca bunlara gümrükte bişey demezler mi? gelişinde hiç bi sorun çıkarmazsa aslında uygun fiyatlı güzel bi hançer düşünmüyo değilim ben de..[hline]Knock-knock-knockin' on heaven's door
[/i]

Sosyal ağlarda paylaş

türkiyeeede hırsız olduğunuz düşünün
bi eve giriyosunuz
bööle bilgisayar başında bi tip, ekranın ışığı ile aydınlanmış yüzünde pis bi sırıtş
postal 2 oynuyo
ve sizi görüyo
tam o sırada cantirp içmiş 4 kafayı hava da juggling sektirme yapıyo, oyunu pause etmiyo, katanasını çekiyo, size doğru uçuyo
yok abi kalsın :)[hline]Speak to me now, and the world will crumble,
Open the door, and the moon will fall...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 28 April 2003 15:13 tarihinde demiş ki:
burdaki functional denen kılıçlar gerçekten kesiyor mu?
yani çalışan kılıçlar mı?
eğer süs kılıçlar değilse kesin ordaki katanayı alcam[hline]Hakkımızda devlet etmiş fermanı.
Ferman padişahın kardaş,
Dağlar Bizimdir!

evet functional geçen silahlar keser vurur acıtır vs vs.[hline]Thief of Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

$ deil paund(işaretini bulamadımda) o fiyatlar bide minyatürüdür muhtemelen o kadar ucuzsa gerçek kılıçlar 100 ü buluo genelde tabi bakmadım amaişte bilmiyorum ya neden bakmadan konuştum onuda unuttum hatta sitedeki fiyatları unuttum zaten canım sıkıldı ne diyorumki neyse demedim say vs vs....[hline]Thief of Paticik

[Bu mesaj KARAMURAT tarafından 30 April 2003 18:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...