Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

sevgilinizi hiç dövdünüz mü ? (ona vurdunuz mu )

parvus

Öne çıkan mesajlar

abi ben bazen böyle hani anneler çocuklarına urur ya ağzına böyle ufacık, can acıtmayacak türden hani, öyle "len ne dedin sen" tarzı vuruyorum da, öyle dayak değil yani. Bazen el ele tutuşurken şaka yapıyor böyle kızıyorum ben de hafif elini sıkıyorum biraz da, ne bileyim öyle dayak, yapılamaz abi
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

parvus said:

%60 türkiye oranı. burası da %40-%35 olur diyorum. zaten eğitimle alakası da yok. prof. olup döven de çok.

Eğitimle alakası gayet var. Prof olup dövenler eğitimle değil öğretimle alakası olmadığını kanıtlar ancak. Eğitimle öğretimi bir tutmayın.

Kelime oyunu yapma bana. Bal gibi alakası yok. Hakim/Savcı/Doktor olup kocasından/sevgilisinden dayak yiyen çok kadın var. Birebir şahit olduklarım var. Bunca zaman, bunca yüksek bir eğitim almış, öğrenememiş ise bazı şeylerin yanlış olduğunu (hele hukuk eğitimi alıp) bir kelime oyunu kurtarmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

parvus said:

Rewendor said:

parvus said:

%60 türkiye oranı. burası da %40-%35 olur diyorum. zaten eğitimle alakası da yok. prof. olup döven de çok.

Eğitimle alakası gayet var. Prof olup dövenler eğitimle değil öğretimle alakası olmadığını kanıtlar ancak. Eğitimle öğretimi bir tutmayın.

Kelime oyunu yapma bana. Bal gibi alakası yok. Hakim/Savcı/Doktor olup kocasından/sevgilisinden dayak yiyen çok kadın var. Birebir şahit olduklarım var. Bunca zaman, bunca yüksek bir eğitim almış, öğrenememiş ise bazı şeylerin yanlış olduğunu (hele hukuk eğitimi alıp) bir kelime oyunu kurtarmaz.

Ben de onu diyorum zaten eğitim dediğin doktor mühendis hakim olmak değil o öğretim. Doktor hakim olan da dayak yiyo ya da atıyo demişsin, evet atıyo diyorum ben de çünkü bu mesleklere erişmek iyi bir eğitim almak anlamına gelmiyor öğretim almak anlamına geliyor. 0-12 yaş arasındaki eğitim belirler çocuğun karakterini büyük oranda. İstediği kadar üniversite fakülte okusun adamın ailesi dangozsa eğitimini iyi almamış oluyor işte böyle dövüyor o da karısını sevgilisini.
Sosyal ağlarda paylaş

shipitducy said:

bosphorus said:

Ben vurdum, oturduk ağladık sonra beraber.

iki mal birbirini bulunca sorun olmuo da kizin bi gram akli olsaymis baya mevzu olurmus.

Hayatında hiç mi öfkeden ne yaptığını bilmediğin olmadı? İnsan bu, kadın haklarına da saygılıdır, seviyodur, şiddete karşıdır falan ama bi an o öfkeyle atıvermiştir tokadı. Sonra attığına üzülmüştür, kız da hissetmiştir beraber ağlamışlardır. Mal olmakla ne alakası var?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...