Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bazen yolun ortasında dayak yiyen kadınlar görüyorum

parvus

Öne çıkan mesajlar

parvus said:

canola said:

vaniLLe said:

canola said:

ben anlamıyorum, kesilip yenilen bi hayvanla hiç bi insanın arasında iki insanın arasındaki gibi bi dostluk yok, oturup iki kelam edemezsin, gel bi batak bi tavla atamazsın, bildiğin hayvan. böyle bi duygusallık yokken neden ineğe, kuzuya, balığa, istakoza filan bir ayşe bir mehmet muamelesi yapılıyor anlamıyorum. keçiyle cinsel arkadaşlık kuran var ama o ayrı bi olay tabi

böyle diyebiliyosan hala, ''bildigin hayvan'' sensin.
alela.
o da bi canli, illaduygusal bag kurup tensel temas mi yasaman lazim kiro.

çok ayıp

noluyo ya "bayan" tribine girip de küfretmek hak mı oldu yani ? bazen yolun ortasında dayak yiyen kadınlar görüyorum.

ayni mesaji, farkli bi topikte bana da vermissin.
tesekkürler tespitin icin arkadasim.
kesinlikle dayagi hakediyorum.
sevgiler madureLLa.
Sosyal ağlarda paylaş

biz bikeresinde kafede otururken gormustuk. sokakta kadinla herif yuruyordu, herif bagriyordu, kari da bagirdi sonra herif gerdi gerdi ve inanilmaz bir tokat atti kadina. Ama boyle sokakta SRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAK diye ses geldi resmen. Ben dusmanima falan oyle vururum yani, o kadar fena vurdu herif, hemen ordan 2 adam kostu NAPION SEN YA falan diye adamin ustune yuruduler ve kadin bunlara kizip, itip SIZE NE ULAN SEVGILIMLE ARAMDAKI OLAYLARA falan dedi (ama bunu derken yanakta 5 parmak izi var ve morarmis) sonra iki herif donup kalmisti, bunlar da kavga ede ede devam ettiler yollarina.

Inanilmazdi.
Sosyal ağlarda paylaş

nileppezdel said:

Ben şiddete karşı bi insanım ki. Hayatımda kimseye elimi kaldırmadım şimdiye kadar. Ama sevgilisinden dayak yiyip yine köpeği gibi peşinde olan kız bnim gözümde gerizekalıdır ve zaten dayak yemeyi normal saymışsa dayak atılabilir. Zevk alıyo muhtemelen mazoşist

sen yine siddete karsi olmaya devam et. boyle ´bu sartlar altinda siddet uygulanabilir´in de olmasin.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...