Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sonunda!

kalima

Öne çıkan mesajlar

Güvenilir kaynaklardan aldığım bilgiye göre (scout teamleader'i)
1.62 D scout patch i olacakmış!!!

bugün yada yarın açıklanması bekliyor[hline]Kalima X.......Minstrel of The Hun (yarı aktif)
Jenissary......Scout of The Hun
Kalimax........Theurgist of The Hun
www.the-huns.com
Sosyal ağlarda paylaş

anlatirmisin neler olacak?
benim duydugum kadari ile kalkanimiz gidiyor onun yerine polearm ya da spear verecekler....
dmg 2x oluyor.... baska? birde galiba assasinlerden cektgiklerimiz yuzunden stealth de degisiklik geliyor...[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
Lalunya OneShot lvl50 scout (semi-retired)
Excuse Me lvl32 infiltrator - Grandmaster Tailor
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

yok be accaip bir class :)
1 reaver 1 infil
2 chanter 1 champ tarafindan olduruluyordu az kalsin :)
arkadaki chanter a bi ok :)[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

2h spear larin scoutlarda denendigini biliyorum. duymustum....
bow dmg in 2x olacagi kesin :) BW dede soylendi :) birde
see hidden i kaldirip camo yuda kaldirabilirler...
alb/scout lara speed gelecegini (arada calistirila self speed. hunter ve ranger lar gibi.) ve bilmiyorum yaaaaaaaa!!!!!!!!!!
scout u cok seviyorum gelecek iste bir suru sey :)[hline]İ' olin er man no' i' celeb pilin' amin e' i' elee.... Lalunya OneShot..... Albion Scout /Excalibur
(non-stop exping)

Sosyal ağlarda paylaş

ya yoel birsey var adamlar biraz mantık eklemeli bence cunku mercenary adından da anlasılabilecegi gibi paralı asker..Asker olarak yetistirilmis eleman ..ULEYYNN MİNCERİN bile evade i 3 be utanın biraz ..... biz yıpranıyoz yahu ..Bi ability vermishler atıyosun güzel ability ama 30 sec sürüyo 30 sec. da adama verebilecegin damagetan bahsetmiyorum bile ki bu ability yi kullanmak icin 30 DAKİKA gerekiyo varmı yahu boyle birsey direk oylesine yaratılmıs bi karakter direk ...Hadi bunuda koyalım gibi..DİREK şaka <[hline]Evil friend with every1,till blade thrust into body...
..........RIM RIM RIM RIM RIM RIM ..........
:rock::rock::rock::rock::rock::rock::rock:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...