Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Evlenecek kadında bekaret vasfı bulunmalı"

Böjeek

Öne çıkan mesajlar

said:
evlenme durumuna geldiğiniz bayanın bakireliğine değil geçmiş hayatına bile öyle burun sokarsınız, öyle sahiplenirsinizki aklınız yerinden oynar. şimdi bunu anlamak çok hem de çok zor.

Evet ben şahsen medyuma gidip evleneceğim kadının önceki reankarnasyonuna bile baktıracağım.Belli mi olur 1800 fransasında sokaklarda iş tutmuştur belki kadının ruhu başka bedenle
Sosyal ağlarda paylaş

Griswold said:

Kişisel görüşüm benden önce hatunun ne yaptığının sadece kendisini bağlayacağı yönünde diyip bitireyim. Yalan söylemediği, sadık olduğu sürece önceden ne yapmış olduğu önemli değil, bir şeyler yapıyoruz hep sonuçta. Kaldı ki hepsinin dökülmesi de gerekmiyor.

ben ne davası açıldığına bakmamıştım o konuda haklısın.
Sosyal ağlarda paylaş

Havlu said:

@absolut

benim asamadigim tek konu da o. biz birlikteyken baskasiyla fiziksel veya duygusal birlikte olsa yaralanirim. duygusal iliskisi zaten bitirir komple de, fizikseli de atlatabilmis degilim kafada. bilemiyorum, herhalde o kadar modernlesemedi beynim

şimdi küfür gibi algılayacaksınız ama modernlikle godoşluk arasındaki ince çizgiyi kaçırmayalım rica edicem
Sosyal ağlarda paylaş

sesu said:

Siz kadınınıza "sahip olacaksınız" diye biz istediğimiz adamla sevişemeyelim; siz kütür kütür ama. YOK YA!

bekaret istemek kadar büyük bir özgüvensizlik var mı lan? çarşaf asıcam kafaları mıdır yada ne bileyim. komplekse bak. benden önce kimseyle olmamış olsun. egoya bak.

şunu isteyen adama ben tatlı su erkeği derim.
Sosyal ağlarda paylaş

aslında söylenmesi gereken herşeyi azmo söylemiş topikte. aşk yaptım, pıtırdattım gibi sevgi sözcükleriyle olaya bakınca "geçmişi iygiyendiymez beni ehüeüh" diyebiliyosunuz ama, evleneceğin kızla duvarları test ettin, kıza yasladım, filan gibi olayın gerçek halini duyunca insan bi garip oluyo
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında işin ciddi yanı cok kapalı.

Yani evlenmeyi dusundugunuz adı üstünde o cok özel insan da isler degisebilir yani. Kızlar içinde erkekler içinde gecerli.
Erkekler bi sekilde yırtıyor bu asamayı hedehödö.

Ama bekareti önemsemeyen arkadaslarımın bazılarında, iliskilerinin ilerki safhalardan cok ciddi sorunlar yasadıgını gördüm bunu da söyleyeyim.
Yani gelip ayrıntı anlatmadılar banada, 'gecmisini takıntı yapıyorum abi' lafı oraya getiriyor sanırsam.
Sosyal ağlarda paylaş

Olivies said:

Aslında işin ciddi yanı cok kapalı.

Yani evlenmeyi dusundugunuz adı üstünde o cok özel insan da isler degisebilir yani. Kızlar içinde erkekler içinde gecerli.
Erkekler bi sekilde yırtıyor bu asamayı hedehödö.

Ama bekareti önemsemeyen arkadaslarımın bazılarında, iliskilerinin ilerki safhalardan cok ciddi sorunlar yasadıgını gördüm bunu da söyleyeyim.
Yani gelip ayrıntı anlatmadılar banada, 'gecmisini takıntı yapıyorum abi' lafı oraya getiriyor sanırsam.

o tamamen kompleks ve kisisel yetersizliklerden kaynaklanan bisi.
mesela iste hizmet sonrasi musterinin memnuniyetsizligini farkediyor adam. diyor ulan simdi bizim kari kesin icinden ´oh simdi burda sinan olsa boyle mi biterdi bu gece be..´ diye geciriyordur. sonra basliyor keske bakire kari alsaydim tribine.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...