Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

"Evlenecek kadında bekaret vasfı bulunmalı"

Böjeek

Öne çıkan mesajlar

RRa said:

özel mesaj atsın tutamayanlar şikayet etmem :)

bakın arkadaşlar herkezin özgürlük alanı bir başkasının özgürlüğünü ihlal edene kadardır. bunda hem fikirizdir artık.

adam eşcinselse benim için hava hoş canı ne isterse onu yapsın ama adam benim aile yapımın bozulmasına neden oluyorsa, olacaksa ben orda karşı çıkarım.

RRa sen de benim aile yapımı bozuyorsun. Ben böyle bir insan olmasını istemiyorum çevremde çünkü çocuğum kötü etkilenir, insan haklarını,özgürlüğü falan yanlış anlar sonra faşist olur çıkar.

Yok anlayamayacaksınız siz bu özgürlük işini.
Sosyal ağlarda paylaş

bekaretin önemi yok eşcinsellik serbest olsun dersen bozarsın esas aile yapını eşcinsel çocukların olursa torunun da olmaz ailende devam etmez ama beni dinlersen aile yapında soyadın da bulduğun gibi kalır. ben her zaman herşeyi bulduğum gibi bırakırım takıntım vardır, bir odaya girdiğimde kapı açıksa çıkarkende kapıyı açık bırakırım, ışık açıksa çıkarkende açık bırakırım kapatılmasını gerektircek bir düşünce içine girmezsem eğer yada masanın üstünde bir kitap varsa onu alıp kaldırmam bulduğum gibi bırakırım, evi toplamıyorsam eğer. türkiyeyide aile yapımızı da bulduğum, aldığım gibi bırakmak isterim. belki senin çocukların benle hem fikir olcak senle değil bu kadar faşist de değilim
Sosyal ağlarda paylaş

parkta el ele dolaşmasınlar, tv de de bülent hanım bülent hanım nidaları tv aracılığı ile evime girmezse evet aile yapımada hiç birşey olmaz ama çocuğumu ekmek almaya gönderdiğim bakkal ipneleşirse işte o zaman benim özgürlüğümede benim aile yapımada zarar gelir
Sosyal ağlarda paylaş

RRa said:

parkta el ele dolaşmasınlar, tv de de bülent hanım bülent hanım nidaları tv aracılığı ile evime girmezse evet aile yapımada hiç birşey olmaz ama çocuğumu ekmek almaya gönderdiğim bakkal ipneleşirse işte o zaman benim özgürlüğümede benim aile yapımada zarar gelir

sizi kampa aliriz, kendinizce baskasiyla iletismeden yapili yapili yasarsiniz.
Sosyal ağlarda paylaş

aquila said:

abi gelip sizin salonda mi sevisicek hamzayla murtaza, senin aile yapinla ne alakasi var.

kahve puskurttum gece gece her yere

Estel_Anorien said:

gayliği destekliyorum.

onlar aralarında birbirlerini sadeleştiriyorlar.

bize daha fazla kadın kalıyor.

lezbiyenliğe karşıyım ama.

su mantigi da begendim, ama salonumda istemem hamza veya murtaza
Sosyal ağlarda paylaş

RRa said:

özel mesaj atsın tutamayanlar şikayet etmem :)

bakın arkadaşlar herkezin özgürlük alanı bir başkasının özgürlüğünü ihlal edene kadardır. bunda hem fikirizdir artık.

adam eşcinselse benim için hava hoş canı ne isterse onu yapsın ama adam benim aile yapımın bozulmasına neden oluyorsa, olacaksa ben orda karşı çıkarım.

Ozellikle escinseller oyle onunuzde opusen sevisen tipler degil zaten sandiginizin aksine. Boyle tipler goruyorsaniz escinselden cok sorunludur o kisiler. Yardim almalari gerekmektedir.

Heteroseksuel kisilerde de durum ayni.

Kaldi ki birakin biraz insanlar birbirine sarilsin el ele tutusabilsin. Bunlar zamaninda sizi de mutlu etmistir ya da edecektir. Ailem dediginiz kisilerle bir zamanlar ayni seyleri yasamissinizdir. Kacamak yapmissinizdir. Belki de kariniz bekaretini evlenmeden once vermistir size ama su anda karinizdir. Orospu olmamistir yani genel kaninin aksine.

Diyecegim o ki tasla sopayla degil, anlayisla sevgiyle cozulecek bir olay yine.

Bir de kimi zaman sevgi tek tarafli olabiliyor. Hatun kisi cok sevdigi bu kisiyle iliskiye giriyor diye yargilanmamali. Zira arada bir zar -ki ortasi delik bir zardir zaten ve hatun kisi zevk aldigi takdirde cogunlukla kanama bile olmaz- var diye sevgisi azalmiyor hatunlarin.
Sosyal ağlarda paylaş

kardeşim ben alışveriş yaptığım adamın eşcinsel olmasından, çocuğumun öğretmeninin eşcinsel olmasından, izlediğim maçı yöneten hakemin eşcinsel olmasından hoş lan mı yo rum! bu işi yapmak isteyenler gizli kapaklı yapacaklar aşklarını yasak aşk gibi yaşayacaklar eskiden de bu böyleydi bundan sonrada böyle olacak herkezin özgürlüğü kendine kadar kimsenin özgürlüğünün bu toplumu dejanere etmeye, bizi biz yapan vasıflarımızı bize kaybettirmeye hakkı yok. size göre ben yobazsam bana görede siz yobazsınız, yozlaşmışsınız. herkezin birbirini biplediği bir toplum istiyorsunuz hatta hemcinslerin bile birbirini biplediği bir toplum, yarın bu ülke tekrar düşman altında kalabilir bu topraklar 1000 yıldır işgal ediliyor yine edilecek şimdiye kadar başımıza büyük bir iş gelmedi çünkü gelenek ve göreneklerimizden atalarımızın bize gösterdiği yoldan taviz vermedik, vermemeye çalıştık bir çok toplum dejanere olmuşken biz modernleşme ve yozlaşma arasındaki farkın bilincinde demokrasi ve özgürlük adına yapabildiğimiz herşeyi yaptık, bazı şeylerin bokunu çikartmayalim ve için etmeyelim lütfen. herşeyin azı karar çoğu zarardır ben modernleşme adı altında herkezin birbirini miktiği bir türkiye görmek istemiyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Millet sevismeyi birakinca kurtuluyoruz yani ?

Kusura bakma da agir sacmaliyorsun. Kimse kalkip escinselim diye tabela asmiyor. Bir sekilde ogrenip rahatsiz oluyorsan o senin sorunun. Muhtemelen de homofobik bir yapin var -ki escinsellige oldukca yakindir bu kisiler denir =)

Sokak kopeklerinin sokakta gezmesinden rahatsiz oluyorum diyen bi kadin vardi ogrenciyken kaldigim sitede. O geldi aklima. Saka gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...